2737
2734
مادربزرگ من خیارشور درست میکرد میزاشت کنار حیاط روش برف میریخت، ما که میرفتیم دو نفر کشیک میدادن بزر ...

عزیزم...

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
آخ آخ گفتی پدربزرگ ، مادربزرگ و  کردی کبابم.... "مادربزرگ"  گم كرده ام در هیاهوی شه ...

عزیزم...یادشون بخیر

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پدر من قبل از تولدم فوت کرده بود

اخی الهی 

منم مادرشوهرم وقتی شوهرم چند ماهه بوده فوت کرده 

شوهرم هنوز عکس مادرشم ندیده 

بزرگ ترین ارزوش دیدن ی عکس از مادرشه 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2738
اتفاقا من مادرم رو هم ندیدم

وای عزیزم چقدر سخت 

من درکتون میکنم 

الهی بگردم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم