2726
چند ماه انجام دادین؟ قبلش اب ولرم میخوردین عزیزم؟ روزی یک ساعت باید گوش داده باشه ممکن پانزده دقیقه ...

عزیزم من یه مدت فک کنم دو یا سه ماه شد روزی دو ساعت گوش میکردم واقعا تاثیر داشت اما خب چشمام ضعیف شد متاسفانه 

من درباره تو با کسی صحبت نکردم اما تو از چشمانم سرازیر میشوی...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بهر حال ظاهر تدم خیلی مهمه رو همه چیز تاثیر داره 

خوب نیس همه چی ول کنی بچسبی به قد،قدت خوبه،برو دنبال چیز دیگه اگه به ظاهر باشه همه پول میبینن اگه باطن هست که اونی که باید میبینه 

2728
# ‍ پزو نباشیم

زود# قضاوت نکنیم

😍ما قدبلندا واژه ای به نام "این" نداریم چون از  ارتفاعی که ما نگاه میکنیم همه چی "اونه"😍😁آقایوننننننن داداشام،گوفته باشم،اینجه باس ماس.. یعنی کلش باس ماس. این تاپیک  و اون تاپیک لایک و کامنت ماس ماس.یعنی سااایت کلوهومش ماس ماس.. آبجیا فدا مدا  
ازمن کوشولوتری اوغیییییی😎

شما چیز دیگه ای به جز قد نداری بهش بنازی؟! 

... ولیکن چاره را امروز زور پهلوانی نیست،رهایی با تن پولاد و نیروی جوانی نیست/در این میدان،بر این پیکان هستی سوز سامان ساز،پری از جان بباید تا فرو ننشیند از پرواز!
عزیزم من یه مدت فک کنم دو یا سه ماه شد روزی دو ساعت گوش میکردم واقعا تاثیر داشت اما خب چشمام ضعیف شد ...

نه ربطی نداره به ضعیفی چشمتون و روزی یک ساعت باید باشه. من از شاگردهام تغییر مشکی تا سبز و کهربایی و ابی داشتیم بی هیچ اسیبی. حتما حتما اب ولرم قبلش بخورین

تدریس و اموزش قانون جذب.. جذب ثروت و جذب عشق و ازدواج                             @Ghaanoonejaazb

قدم شد دغدغه آخه من قدم 158 اصلنم ناراحت نیستم از قدم البته من دخترم 

عزیزی میگفت جای گیاهِ بامبو را که عوض کنی دیگر رشد نمیکند؛پژمرده میشود.میدانی چرا؟ چون ریشه اش را همانجا، جا میگذارد...دلِ آدمیزاد که دیگر کمتر از گیاه نیست جانم...گاهی ریشه اش جا میماند در دلی؛لبخندی؛ بوسه ای...
سابلمینال صد در صد جواب میده به شرطی که درست پیش برن. راه صد در صدی و تضمینی هستش

بله فقط نباید عجول باشی اگه هی سابلیمنال عوض کنی نه تنها جوا نمیگیری بلکه دیگه نتیجه قبلو نداری الان کسایی برای اولین بار میخوان ساب گوش بدن خیلی بهتر از اونایی که چندساله هی عوض میکنن نتیجه میگیرن 

مادر دلم برات خیلی تنگ شده «اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمد»
2706