2733
2734
ماامان موشه صفحه اول تلفن و آدرسشو گذاشته ندیدی؟
سم و آدرس مطب دکتر نوربخش رو هم می ذارم برای اون دوستانی که دنبال یه دکتر مهربون ، فهمیده ، دقیق و دلسوز می گردن، نه به دنبال صرفا اسم و رسم دکتر!

خ شریعتی ، ابتدای خ خواجه عبداله انصاری ، نبش بن بست یکم تلفن :22862792
غزل أولا ممنون که جواب دوستمون رو دادی
برای من که واقعا خوب تشخیص دادن فقط با بررسی لثه پسرم فهمید که شبها با جیغ از خواب بیدار می شه
من دقیقا می خواستم همین رو بگم بهشون
الان هم پسرم گاهی با جیغ بیدار میشه ولی حالا من می دونم که دلیلش چیه و فقط مدیریتش می کنم
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام
منم بر اساس توصیه اینجا دیروز رفتم پیش این خانم دکتر. واقعا بی نظیر بود حرف نداشت. هیچ مریضی کمتر از یک ربع تا بیست دقیقه پیش دکتر نبود.. از چند تا از مادرا هم که سوال کردم همه کلی تعریف کردند و میگفتند اصلا این دکتر دستش خوبه تا میایم بچمون خوب میشه.
خدایا خودت مواظب دومین فرشته زندگیم باش. کمکم کن که بتونم از هدیه ات به خوبی مراقبت کنم و صحیح و سالم بزارش تو بغلم
خوشحالم مریم جون که راضی بودی
راستی من و شما بد جور به هم گریه خوردیم ها! این از دکتر اون از مهد
خدا خودش همه نی نی ها رو حفظ کنه
عاشقم بر همه عالم که همه عالم از اوست
2731
ادرس مطب خانوم دکتر عوض شده ولی شماره تلفنش نمونه ادرس خ شریعتی نرسیده به خواجه عبدالله. بلوار مجتب ...

سلام عزیزم امیدوارم بعد پنج شش سال باز اینجا بیای و پیاممو ببینی!

دوستم منم میخام پسرمو ببرم پیش دکتر نوربخش ولی الان چندروزه همش پای تلفنم و کسی جواب نمیده!!!!! میخواستم ببینم شما از آدرس و تلفنشون اطلاع داری ؟ اگه عوض نشده پس چرا جوابگو نیستن اصلا!!

ممنون 

2740

دکتر علی فرجی متخصص اطفال هستن هم تشخیص و هم درمانشون حرف نداره در ضمن اصلام پول پرست نیستن

تازگیا من ازش برای پسرم مشاوره آنلاینم گرفتم خیلی خوب بود مشاوره آنلاینش چیه دکتر دکتر هی وسطش قطع میشه و دکتر یه سوالتو جواب میده قطع میکنه

از این لینکی که من میفرستم وارد شید هر سوالی دارید از پزشک بپرسید تماس تصویری ام میشه گرفت

دکتر علی فرجی (mavarateb.com)

اگر جون خودتونو بچتونو دوست دارید پیش ستاره ممیشی نرید

من بینارستان بهمن زایمان کردم ایشون پزشک اطفالش بود. گفت سه روز بعد بیایید ویزیت

ماهم رفتیم خودش که نبود منشیش دوتانسخه داد یکیش ازمایش یکیش سونو لگن

خودش اومد دخترمو مثلا معاینه کرد. و گفت همه چی خوبه. سونو هم برا همه مینویسم تا یکماهگی وقت دارید ماهم جدی نگرفتیم بخاطر کرونا چون هیچ اصراری نکرد

یکماه بعد بلز رفتبم چکاپ اینبارم کامل مثلا معاینه کرد. و هیجی نگفت.گفت همه چی خوبه حتی نپرسید سونو رفتید بانه.

دوروز بعد اتفاقی با یکی از دوستام حرف میزدم که گفت دررفتگی لگن زیاد شده ببرش سونو بچه رو. البته اگر چیزی بود قطعا دکترش پریروز شک میکرد. ماهم بیخیال و خوش و خرم رفتبم سونو. که فهمیدیم بجه دررفتگی شدید داره و ازون تاریخ چه فشار روحی بهمون وارد شده خدا میدونه. هردکتری رفتبم میگه چحوری توی بیمارستان نفهمیدن!! شاید اون موقع خفیف بوده و میفهمیدن با پوشک اضافه درمان نیشد و شدید نمیشده. 

ایشون انقدر سهل انگاره که شدیدترین حالت دررفتگی رو برای بچم تسخیص نداد خدا ازش نگذره

انقدر خوشبخت باش که صدای آرامشت گوش فلک را کر کند