2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوب خوبه همه بیاین اینجا بگیم،چه اون دکترایی که ناراضی بودین و مثلا اخلاق نداشتن یا وقت نمیزاشتن یا دارو میدادن و... و چه اونایی که راضی بودین.فقط دلیل رو حتما بگین تا بقیه راحت تر نتیجه بگیرن.
یه چیزیم بگما.یه کمی هم باید حق رو به دکترها داد،بخصوص اونا که مطبشون خیلی شلوغه،بالاخره باید به همه مریضا برسن البته نه اینکه خیلی هم عجله کنن و وقت نزارن.شما خودتون مطب شلوغ رفتین دیگه،تا حالا نشده مثلا 15 نفر جلوتر از شما باشن بعد یکی که میره تو همش منتظریم زود بیاد بیرون ،اونوقت اگه 10 دقیقه طول بکشه کفرمون در میاد.
2731
دکتر دختر منم دکتر خشایار پیمان ... در بیمارستان پارس
بزرگ ترین حسنش اینه که توی بیمارستان پارس میشینه !!!!! کسانی که به این بیمارستان رفتن می دونن که چقدر خوب و با احترام با بیماران رفتار میشه. خداییش من تا حالا بیشتر از 5 دقیقه منتظر دکتر ننشستم .... برای ما که نی نی کوچیک داریم این واقعا مهمه
خود دکتر هم که از این پیرمرد کراوتی های جیگره ! خوش اخلاق و مهربون
بهترین اخلاقش هم اینه که چون قدیمی و باتجربه است اصلا حرف الکی نمی زنه ..... کلا با داروهای شیمیایی حال نمی کنه ... برای دل درد دختر من می گفت بهش بابون بده و عرق نعنا ... اگه خوب نشد دارو میدم ! خیلی مراقبه که بچه ام چون دختره عفونت ادرار نگیره .... هر آزمایشی رو تکرار می کنه تا الکی به بچه دارو نده .
هروقت من استرس دارم میگه تو غصه نخور ... من مواظب بچه ات هستم. شیرت خراب میشه !!!
شماره موبایلش رو داده تا هروقت خواستیم بزنگیم. می گه این بچه رو تو این هوای آلوده نیار مطب، زنگ بزن.
یه مدت هم که دخترم قطره و غذا نمی خورد خیلی ریلکس گفت یه مدت بهش هیچی نده و محلش نذار ... اصلا نباید به زور چیزی به بچه داد .... منم یه هفته هیچی به دخترم ندادم و خوب شد .... در مورد دندون هم دقیقا حرفای خانم دکتر مهربون شما رو زد
یکی دیگه از آشناهامون هم دخترش مشکوک به سرطان خون بود ( 2 ساله ) .... واقعا داشتن بستریش می کردن که دکتر پیمان گفت غلط کردن ! فکر کنم با شربت روی خوبش کرد .... دقیق نمی دونم چه کار کرد اما انگار فقط کم خونی شدید بوده
مرسی بچه ها واقعا یکی از دغدغه های مادرا دکتر خوبه
من پیش سماعی میبرم یسری حسن داره که تا جای ممکن دارو نمیده اما مطبش غلغه است هرسری 3 ساعت منظر میمونم البته اگه بین مریض باشم و نوبت نداشته باشم. اما خوب با تجربه هست.
من بسیار دقیق و منظم و توانمندم. من خودم و همه انسانها را دوست دارم
2740
2706