2737
2734

روز آزمایشمون رفتیم از شانسم منم دسشویی نداشتم شوهرم ی دیقه نشده ظرفو پر کرد اومد بیرون منم هی آب گرم اینا باز میکردم ولی خبری نبود کلی نشستیم‌واب خوردم ی کوچولو اومد قرار محضر هم برا بعدظهر بود گف بریم محل کارمو نشون بدم ناهار بخوریم بریم محضر سه بار دسشوییم گرف😂دو بار بیرون رفتم بار اخر هم برد دسشویی خونشون😂😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آره واقعا منم موافقم.وقتی یه ساعت تعیین میشه باید سرهمون ساعت بیان.من اگه دیر کنند خیلی ناراحت میشم ...

آره، اصلا یه جوریه نه میشه زنگ زد و پرسید چرا نیومدن، با خودشون فکر میکنن چقدر هولی،از یه طرفم بی خبری کلافت میکنه

میخواستیم برای هم عروسم بعد از شام بریم خواستگاری،منو شوهرم بیرون شهر بودیم تا برگشتیم و دوش گرفتیم ...

خیلی خوب بود عزیزم 😂😂😂😂😂😉👌

من رویای آتش میبینم؛ آن رویاها با اسب گره خورده است که هرگز خسته نمی شود.
2731

یبارم خواب بودم ساعت 8صبح دوستم زنگ ردکه خونه ای گفتم اره ...گفت مامانم و عمم دارن میان خونتوندمنم ازهمه جابی خبرگفتم باشه سریع پاشدیم تمیزکردیم من زیرچشام پف کرده...بعدکه اومدن فهمیدیم اومدنوخواشتگاری منم که سیستم هنوزبالانیومده بوداجیم همه کاراروکرد...بعدکه رفتن دیگه خبری ازشون نشدفکرکنم چون من کارنکردم بدشون اومده بود

الهی یهویی بشه همونی که میخواین❤
من خیلی خیلی خیلی خواستگار داشتم جوری که اسمم تو فامیل به عنوان دختر پرخاطر خواه و پرخواستگار و مغرو ...

گفتن از سوتیاتون بگید نه این که وصف جمال و کماااال اونم تا این حد🤣😂😂😂

خوشبخت باشی

دخترم سالم بیا بغلم من برا بودنت جونمو دادم روحمو دادم مامانی عاشقتم  
2740

این دادخواستی است مبنی بر

کنترل سخت یا حذف ماده شیمیایی «دی هیدورژن مونوکسید»

توسط دولت 

خواهشن لایک کنید تا به گوش مسئولین برسه 

به دلایل زیر :

۱-مقدار زیاد آن باعث عرق کردن زیاد و استفراغ می‌شود.

۲-یک عنصر اصلی باران اسیدی است.

۳-وقتی به حالت گاز در می‌آید بسیار سوزاننده است.

۴- استنشاق تصادفی آن باعث مرگ فرد می‌شود.

۵-باعث فرسایش اجسام می‌شود.

۶-حتی روی ترمز اتومبیل‌ها اثر منفی می‌گذارد.

۷-حتی در تومورهای سرطانی یافت شده است.

طبق تحقیقات ماده شیمیایی «دی هیدروژن مونوکسید» به وفور در مواد غذایی یافت شده و همه ما روزانه با هاش درگیریم

خواهشن کوتاهی نکنید

تا چشم کار می کند صحنه ایست خالی از تو کاش می دانستی چقدر خوب بازی می کنی نقش نبودنت را

یکی دیگ هم یادم اومد رفته بودیم مشهد ی خانمه اونجا از من خوشش اومده بود از مامانم منو خواستگاری کرد منم دیگ هه ی جلو اون از قیافه ها داشتم😀 خوشحال و چاپلوس و باحیا😳😀 هروقت میرفتیم حرم اون خانم هم میومد ی شب نخوابیدیم اصلا برا نماز صبح هم موندیم حرم خیلی خوابم میومد آقا نماز شروع شد منم خو همون حمد اول نمازم باطل شد فک کنم ازبس چرت زدم رفتم برا سجده همون جا خوابم برد😒😀 با ضربه پای مامانم بیدارشدم یعنی من دوتا سجده رو خواب بودم😀😀😀😀😀😀😀 رفتن رکعت دوم سرپا بودن بیدارشدم خیلی خجالت کشیدم جلو اون خانم 😕😕😕‌اون هم ک من خجالت نکشم همش از خاطرات اینجوری خودش تعریف میکرد😀😀😀😀

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘

منم بگم 

💔دلم تنگ است و میدانم تو دیگر بر نمیگردی                بمانم هرچه خیره پشت این در بر نمیگردی                غریبی میکنم با قاب عکست ناامیدانه                      خودم هم کرده ام انگار باور بر نمیگردی ...
😂😂 فدات شم الان دیگه بزرگ شده عشق اجیش پارسال رفته بودیم براش خاستگاری بنده خدا کلی استرس داشت کنا ...

اخیییییی خیلی خوشم اومد . خدا برا هم حفظتون کنه🥰🥰🥰

💖 لبیک یا خامنه ای، لبیک یا حسین است. 💖
2706