2733
2734

ی عروسی یهویی پیش اومده و من موندم با موهام چکار کنم اخه قصد داشتم دیگه رنگ نکنم و موهای مشکی خوشکل خودم در بیاد الان۱۰سانت موهام مشکیه ریشش و بقیشم بلونده موندم برای عروسی چکار کنم دلم نمیخاد رنگ کنم باز کلی صبر کردم تا ۱۰سانت مشکی دراومده

عکسشو میزارم بگید خوبه همینجور برم یا برم مثلا اون بلوند ها رو شرابی کنم 

اصلا با ریشه مشکی بلوند قشنگتره یا شرابی

اینم رنگه موهام

اینم نمای جلوتر

ورودم به گوگل مبارک😅

پست اولم خار نداره#  

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
رنگ نکن 

الان این رنگی با اون مشکیاخوبه یا برم شرابی کنم اون بلوندهارو

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....

خوبه همین رنگ نکن موهات داغون میشه

ممنون میشم توی تاپیک ها ازم سوال حس شیش نکنید💋❤شبای رفتن تو شبای بی ستارست ببین که خاطراتم بی تو چه پاره پاره ست با هر نفس تو سینه بغضه تو تو گلومه با هر کی هر باشم عکس تو روبرومه آخ که چقدر تنگه دلم برای اون شبامون کاشکی که اون عشق بشینه دوباره تو دلامون چی میشه برگردی بازم روزای گذشته هوای پاییزی چرا تو عشقه ما نشسته

قشنگ تغییر نده 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

خانما منم موهام مثل مرمری هست با این تفاوت کل موهام رنگ نیشت یه اشتباه کردم فقط جلوشو رنگ زدم الان موهام دو رنگه 

آذر عروسیمه دلم نمیاد رنگ کنم اخه موهام خیلی بلنده میترسم خراب بشه چکار کنم؟ 

💜👶❤

ش‌رابی که به مشکی نمیاد خیلی

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی
هیچ کارش نکن ،همینجوری برو عروسی حیف موهات نیس با رنگ داغون بشه؟

اره خسته شدم از رنگ گفتماگه مشکی با بلوند زشته برم بلوندهارو شرابی کنم