2737
2734
عنوان

ماشینتون چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 672 بازدید | 78 پست
رونیز عاایه

رونیز صفر داریم؟ میدونی چنده؟ فکر نمیکنم زیر ۵۰۰ باشه. نه؟ 

یه مشکلشم اینه که خیلی بزرگهگ به درد داخل شهر نمیخورهگ فکر کن بخوای واسش جا پارک پیدا کنی....

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
آره عزیزم هم اولی هم ان تی خوب بودن ولی غربالگری دومی هم انجام دادم و خوب بود خداروشکر

خداروشکر.من میخاستم فقط سونوگرافی دوموبرم ازمایششونرم.هزینش چقدشد؟؟

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هیوندای اابته مونتاژ ایران ولی باز از پژو اینا بهتره

نشنیه بودم.‌الان میرم چک میکنم. هیوندا هم ماشیناش خوبه‌ . 

برای سلامتی دخترم و نی نی توی دلم یه صلوات بفرستین. ان شاالله خودتون هم حاجت روا بشین ⚘🌷⚘🌷⚘🌷
2731
رونیز صفر داریم؟ میدونی چنده؟ فکر نمیکنم زیر ۵۰۰ باشه. نه؟  یه مشکلشم اینه که خیلی بزرگهگ به د ...

عالیه ماچندساله داریم خیلی خوبه.نه دیگه تولیدنمیشه 

وزن اول😢😢100وزن الان 71وزن هدف😍😍64باقد165
خداروشکر.من میخاستم فقط سونوگرافی دوموبرم ازمایششونرم.هزینش چقدشد؟؟

والا من دکترم می‌نویسه دومی رو دیگه رفتم انجام دادم 

۳۷۰ هزار 🙄🙄

مــن،دلم روشن است...خــدا هنوز دوستمــان دارد ⁦♥️⁩🙃⁩
برلیانستون رو چند وقته دارین؟ از همه چیش راضی هستین؟ میدونی الان چنده؟  برلیانس چینیه؟ یا تولی ...

برلیانس و دوماهی میشه مدل 96گرفت ١٢۰ اره خیلی راضیه والا اوناشو نمیدونم 

خیلی شرم اوره که هیچکس حریف زبونمون نباشه  افتخاراینکه هیچکس حریف شخصیت مانشه✌️...............  یادت باشه دری که خدا برات باز میکنه رو بنده ی خدا نمیتونه روت ببنده.👌..............دوست گلم میشه برا شادی روح پدرم صلواتی بفرستی💔
آره قبول دارم رنو خیلی خوبه . ولی مشکلش یکی اینه که صندلی هاش راحت نیست و اینکه خود ال نود رو دوست ن ...

صندلیش راحته منکه راحتم حالا ظاهرش رو نمپسندی سلیقه ایه قبول دارم ساندرو خوشگل تره ولی کوچیک ترم هست

2740
نشنیه بودم.‌الان میرم چک میکنم. هیوندا هم ماشیناش خوبه‌ .  

الان دیدم اکسنت وارداتی ۲۰۱۵با دویست میتوتید بخرید

خیلی از اینا که اسم بردی بهتره

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عالیه ماچندساله داریم خیلی خوبه.نه دیگه تولیدنمیشه 

میخوام صفر یا حداکثر ۱ سال کارکرده باشه. 

وگرنه مگان و مزدا۳ رو هم خیلی دوست دارم که اونا هم صفرش دیگه نیست

صندلیش راحته منکه راحتم حالا ظاهرش رو نمپسندی سلیقه ایه قبول دارم ساندرو خوشگل تره ولی کوچیک ترم هست

واقعا داخل ساندرو کوچیکتر از ال نوده؟