2737
2739
عنوان

لنز

114 بازدید | 17 پست

سلام مامانا،میخوام لنز رنگی بگیرم،ولی واسه استفادش میترسم میگن خطر ناکه،قبلا یه بار استفاده کردم،خیلی تغییر کرده بودم،ولی الان میترسم دوباره استفاده کنم؟کسی تجربه ای در این مورد داشته؟

حتما پیش چشم پزشک یا اپتومتریست برو و ازشون کامل سوال کن، یه حرکت اشتباه داغون می کنه چشمتو عزیزم 

نامم ز کارنامه عشاق محو باد  گر جز محبت تو بود شغل دیگرم  عکاس 📷🍃 فیلم ساز 🎬🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان من مامان نیستم جوابی ندارم😕

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2742

ازمن میشنوی استفاده نکن همه چی طبیعیش بهتر برای چشم خیلی ضرر داره  من یسری استفاده کردم تا دوهفته چشام میسوخت انکاری شن داخلش باشه اشک میریخت

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
2740
عالی  برامن طبی رنگی میذارم

میگن روزانه ها رو تا چندین بار هم میشه استفاده کرد میگن الکی میگن روزانس،درسته؟خطری داره؟شما طبی رنگیتون قیمتش چقدر بود؟

😅😅😅😅بگو اشکال نداره

نوموخوام😒

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
ازمن میشنوی استفاده نکن همه چی طبیعیش بهتر برای چشم خیلی ضرر داره  من یسری استفاده کردم تا دوهف ...

منم استفاده کردم همینجوری شدم، 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
خواهرم واسه عروسیش گرفت البته طبیشو خیلی خوب بود الآنم استفاده میکنه

منم اولین بار واسه عروسیم استفاده کردم،خیلی خوب بود،راحت هم بودم،لنزم روزانه بود،انداختمش دور،ولی میگن الکی میگن روزانس،تا چندین بار هم میشه ازشون استفاده کرد،خطری ندارن

منم استفاده کردم همینجوری شدم، 

من انقدر پشیمون شدم گفتم واقعا این جکاری ادم برای چن ساعت خوشگلی شاید ی صدمه جبران نشدنی بزنه ب چشاش

بااین وضع ماسک زدنتون الان فهمیدم چطور با کاندوم بچه دار میشید    
من انقدر پشیمون شدم گفتم واقعا این جکاری ادم برای چن ساعت خوشگلی شاید ی صدمه جبران نشدنی بزنه ب چشاش

آخه من ییار استفاده کردم خوب بود مشکلی نداشتم با اینکه لنزم روزانه بود

اره 

من خیلی دوست دارم ولی میترسم دیگه بزارم 

میشه برای رسیدنم به بزرگترین آرزوم دعا کنید 🙏❤️                            
2706