2737
2739
عنوان

سس.خخخخ

120 بازدید | 4 پست

یه سس دارم تاریخش ۴ ماهه گذشته ولی پلمپه هنو نه رنگش تغییر کرده نه بو.بنظرتون مشکل دارع؟  

تعداد رای : 26
نظرسنجی
اره نخوری که ممیری
8
30%
نه بابا خوبه بخورش
4
15%
خیلی خسیسی😂
14
53%
خدایا خودت پناهم باش  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم ۴ماه خیلی زیاده بله فاسد شده نخورید به کبد اسیب میرسونه. اگه چند روز بود یه چیزی

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘
2731

بزن گوگل ببین سس واسه چه کارایی استفاده میشه غیر از از خوردن. قبلا شنیدم بزنین به موها به برین حمام. لطیف میکنه موهارو

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘