2752
2734
بعضی وقتا که میزم دستشوی و صورتمو میشورم ،با لیف حمومش که اویزونه،بینی مو میگیرم😆😲😲😲

اونم احتمالا با مسواکت زیر ناخنای پاشو تمیز میکنه

بالاخره با هر دست بدی با همونم پس میگیری 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اونم احتمالا با مسواکت زیر ناخنای پاشو تمیز میکنه بالاخره با هر دست بدی با همونم پس میگیری 

بکنه.من رو هیچ کار همسرم حساسیت ندارم.

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
چوب مبل ها رو تازه  از قهوه ای به سفید تغییر داده بودیم ، با ی پارچه ی رنگ روشن با طرح مل ...

منم دقیقا همین تجربه رو داشتم،یه شلوار مشکی که برام کادو آورده بودن و من باهاش روی مبل نشسته بودم پا شدم دیدم وااااای کلا سیاس،ولی من بالش و کوسنهای مبل رو برعکس کردم اون ورش که تمیز بود رو گذاشتم، بعد که شوهرم اومد یه غر ریز زدم که فامیلات میخوان کادو بگیرن یکم پول بیشتر بدن جنس خوب بخرن گند نزنن به زندگی مردم،هیچی دیگه شوهرم خودش برا عید تمیزش کرد.😊 

خواهرهای گلم اکثر صلواتهایی که خواستین رو براتون فرستادم شما هم منو دعا کنید که خیلی احتیاج دارم 💙💙    
2731
انگار این نی نی سایتی ها وضعشون خوبه دیگه منم میزارم آفتاب همشون میرن البته من فقط برنجم اینطوری میش ...

تو آفتاب نذارین یه باور غلط بین مردم جوجو. ها میرن درست ولی میدونی برنج شکننده میشه؟؟بذار هوای آزاد ولی نه مستقیم تو آفتاب هوای آزاد بذاری میره برای من جوجو میفته خودم میشینم پاک میکنم 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
😂😂😂😂 یاد کار خرابی روز اول عروسیم افتادم😭😭😭😭 خواستم برنج و کوبیده اضافه شب عروسیمو گ ...

خخخ 

من اول عروسیم انقدر نابلد. بدوم فقط خدا میدونه آشپزی افتضاح الان خیلی عالی شدم خدایی به لطف نی نی سایت هم هست انقدر تاپیک های آشپزی دیدم و خونه داری خیلی خوب شدم به خواببم نمی دیدم انقدر حرفه ای شم گاهی یه چیزایی به مادرشوهر 60ساله ام که عروس و داماد و نوه داره یاد میدم

خدا نی نی سایتی ها رو خیر بده 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!
😁مثل من ولی هنوزم اول راهم کل تاپیکام راجه به خونه داریهخونه داریه

راه میفتی نگران نباش عزیزم

خدا نگه داره اینترنت رو 

همه چی داره

موفق باشی خانوم گل

این دیگه چیزی نبوده خب تمیز میکردی شب که اومد بهش میگفتی خودش رنگ کنه یا کارگر بگیره

نه باو نمیشد که تازه خونرو خریدیم وتازه رنگش کردیم..

بچه ها لایک نکنید دیگه مرسی اه😡
نه.  حشره زده بود نخود ها. نخودا همش حشره داخلش بود من نفهمیدم

ببخشید یک‌سوال قبل پخت حبوبات خیس نمیکنیدشون یا نمیشوریدشون...

که حشره ها رو ببنید تووش..

اخه من سه بار برنج و حبوبات و‌سبزی و..دو آبکش میکنم 

ببخشید یک‌سوال قبل پخت حبوبات خیس نمیکنیدشون یا نمیشوریدشون... که حشره ها رو ببنید تووش.. اخه من س ...

آره میشورم تازه با مایع ظرف شویی میشورم . ولی اون روز شستمش با  مایع هم شستم ولی جو جو ها داخلش بودن وقتی با گوشته پخته شده بودن از داخله نخودا اومده بودن بیرون.موقع شستن هر چی جوجو بود تمیز کردم ولی نمیدونستم هنوز داخله مغز نخودا جوجو هست

دلا خو کن به تنهایی که از تنها بلا خیزد
😂دقیقا بعدشم کیف میکنم چقد اشغال جمع کردم از تو خونه. خونم تمییز شده. نگو همش برا سبزی هامه. 

اسرافه خوب گلم

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.
بعد یه سال این تاپیکو از کجا اوردی خواهر😂

موضوعش جالب بود.از گوگل دیدم😃

امیدوارم مادرشوهر و خواهرشوهرای گلم‌«البته گل های قالی»هر وقت برن بدی منو به شوهرم بگن تبدیل به سنگ بشن...😐..............دوستان ،برای صاحب خونه شدنم لطفا نفری ی صلوات بفرستید.