2733
2739
عنوان

غذای هشت روز پیش که تو یخچال بوده میشه خورد الان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2068 بازدید | 76 پست
خداوکیلی الان نیمرو زده بودی جای تاپیک خورده بودین تموم شده بود میزم جمع کرده بودی    

الان دوست دارم بدونم قانع شده یا بیشتر قانعش کنیم؟😂

هرکسی که‌بال داره صرفاً فرشته نیست ، شاید نوار بهداشتیه ⁦⁦⊙⁠.⁠☉⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مگه قصد خودکشی داری بشرررر...

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2731

یاد دوسال پیش سیزده بدر افتادم

خواهر شوهرم و مادرش رفته بودن مشهد با قطار دقیقا ظهر سیزده بدر میرسیدن منم تو عقد بودم به شوهرم گفته بود بگو خانمت برامون غذا درست کنه ما هم قرار بود صبحش بریم بیرون بالاخره صبح زود رفتم خونشون غذا پختم رفتیم بیرون شبش اومدم خونشون مامانش غذا یه هفته پیش تو یخچال خورده بود کل غذاهارو داده بود خواهرشوهرم

دلم میخواست سرمو بکوبم به دیوار

من ۶ تا خواهرشوهر دارم هیچکدومشون به اندازه این خودخواه و پررو نیست 😤

خدایا خودت مواظبش باش

نخور.فاسده.

سعی کردند ما را دفن کنند،غافل از اینکه ما بذر بودیم...                                                  گرگها خوب بدانند که در این ایل غریب            گر پدر رفت تفنگ پدری هست هنوز                 گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند                توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز            سردار دلها آسمانی شدنت مبارک...
2740

ما از سفر که میایم اولین کاری که میکنم کتری رو روشن میکنم بعدم‌پلو میزارم عمون موقع به این فکر میکنم چی کنارش بزارم. 

یا کباب بیرون یا تن ماهی یا گوشت چرخکرده با پیاز و رب گوجه و یکم آب یا کباب تا به ای یا خیلی گشنه باشیم نیمرو . همه اینا همزمان با پلو آماده میشن.‌

کریستین بوبن نویسنده مورد علاقه من تو کتاب دیوانه وار می‌گه هنر اصلی هنر فاصله هاست. زیاد نزدیک به هم می سوزیم. زیاد دور از هم یخ می زنیم. باید جای درست را پیدا کنیم و همان جا بمانیم.برای من عجیبه ما معتقدیم به دوری و دوستی ولی اصرار به ازدواج داریم. بله فرار از تنهایی نیاز به حس امنیت و یک رابطه جنسی مستمر و سالم و در نهایت فرزند آوری هست ولی باید به این جنبه هم فکر کرد که چقدر دوست داشتن واقعی را با عادت کردن به ف*اک دادیم؟ حسابش را کردیم که چقدر استعداد خصوصا زنان به تبع ازدواج از بین رفته؟ حسابش رو کردیم که چقدر آدم مهاجرت تحصیل تو بهترین دانشگاه ها شغل در یک شرکت بین المللی و یا دنبال کردن هنر و کار مورد علاقه رو گذاشتن پای این حضور همیشگی کنار هم ؟ پس اگه زندگی شما از عشق ناب به عادت رسیده اگه ازدواج شما چیزی شبیه به توقف پروژه توسعه فردی بوده اگر برای رشد یک نفر باید جای پایش روی شانهء له شده دیگری باشد اگر فارغ از فشار خانواده و دید جامعه و قانون آدم ثروتمند و قدرتمندی بودید انتخاب شما در این لحظه دیگه همسر شما نیست باید بگم چیزی شبیه به مرگ تدریجی رو تجربه می کنید. برای دوباره عاشق شدن و عاشق موندن تلاش کنید به طول زندگی فکر نکنید مهم نیست چند روز و چند سال کنار هم هستید به عرضش فکر کنید به اینکه از لحظه لحظه ی زندگی کنار هم لذت بردید یا نه برای من خیلی عجیبه آدم ها از خیانت می ترسند اما از عادت نمی ترسند آدم مگر چند بار زندگی می کنه که بیست سی چهل سال رو با کسی بگذرونه که لاجرم باید با اون باشه دوستش نداشته باشه و مثل یک کارمند مثل یک هم‌خانه باهاش ادامه بده.
هشت روز؟؟؟؟؟؟؟؟ عقل سلیم میگه نه پیامبر گفتن شب مونده هم نخورید یه املت درست کن بزن به بدن

عزیزم از خود پیامبر هس؟ من تا حالا نشنیده بودم.مرسی که باعث شدی یه مطلب جدید یاد بگیرم😊🌹

مواظب افکارمون و ذهنمون باشیم که افکار تبدیل به رفتارمیشه😊👌      کار بد هیچکس توجیه کننده رفتار بد ما نیست!       
گرسنمه و حالم بده الان ۸ ساعت بود تو راه بودیم الان آخه چی درست کنم

یه نون پنیر نیمرو چیزی بخور بهتره تااون غذا

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
2706