2733
2739
عنوان

مادرم عمل کرده...😶😶😶😶

| مشاهده متن کامل بحث + 302 بازدید | 36 پست
بدمزه نمیشه؟😁 هرچند که غذاها بیمار اکثرا بدمزن ولی مقوی🙄

اصلا..

پیاز داغ کن گوشت رو بنداز و تفت بده یه کم که بعدا کف سیاه ازش در نیاد.رب و زردچوبه وادویه بزن..آب بریز ،یه ساعت مونده سیب زمینی پوست بگیر بنداز بعد نمک بزن..

شوهر من ابگوشت رو اینجوری میخوره.. حبوبات بریزم نمیخوره بدش میاد..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نه تهران نیستیم. مامان منم الان ۵ ماهه خونریزی داره  هر دفه دکتر میرفت بهش مفنامیک اسید و قرص آ ...

قرص اهن و .. که برای کم خونیش میده.. کیستش باید درمان شه..

اصلا سردیجات نخوره،خوراکهای گرم بخوره..استرس سم هست ریلکس باشه.. حجامت گرم تخمدان انجام بده،عرق بو مادران و رازیانه بخوره،روغن گل سرخ بماله

یه داروهای دست سازی هست اندازه نخود داده خواهر شوهرم میخوره..کیستش کوچیک شده و خونریزی نداره.. شورت نمیپوشه ،اون فیبرمم داره..خیلی باید رعایت کنه ولی مادر شما فقط کیست هست..سر سراغ کن یه دکتر طب سنتی خوب تو شهرتون پیدا کن..

اگر عمل کنه مثل مادر شوهر من میشه.. هورمونهاش میریزه به هم ..به هرچیزی دچار افسردگی میشه بدنش سرد میشه میلش کم میشه و اختلاف با بابات شروع میشه..🤣سرعت پوکی استخوان بالا میره و.. قبلا بهش میگفتن دربیار راحت میشی.. هیچ عارضه ای نداره.. الان که به هزار درد دچار شده دکترا میگن به خاطر برداشتن اون هست.. عمل یه روش تهاجمی هست.. اول با دارو گیاهی درمان کن و هرچی گفت از تغزیه و فعالیت بدنی و.. همه رو مو به مو انجام بده اگر نشد آخرین مرحله عمل باشه..

از نظر دکترا لوزه زیادیه صفرا زیادیه رحم و تخمدان زیادیه آپاندیس زیادیه .. هرچی دم دستشون میاد میبرن میندازن دور..

من سوپ گوشت با عدس درست میکنم خیلی مقوی و خونسازه.

گوشت با قلم بزار خوب بپزه بعد هویج و سیب زمینی و عدس اضافه کن، هویج کم بزن که طعم شیرین غالب نشه اما عدس زیا بریز.

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی