2737
2734
عنوان

سلام کسی در هفته ۷ چیزی هم تو شکمش حس کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 43 پست

سلام ب همه بچه ها کی سابقه سقط داشته با قرص میشه راهنماییم کنید ماه گذشته قرص گرفتم استفاده کردم فقط دو سه روز خونریزی خفیف داشتم ولی سقط نشد الان در هفته دهمم قرص هم گرفتم ولی نمیدونم چطور استفاده کنم دو تا بچه هم دارم اینم ناخواسته بوده خواهش میکنم بهم کمک کنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مهربون جون پیش خدا هیچی غیر ممکن نیست عزیزم .انشالله به زودی تلیپیک بارداری تو بزنی😘

وای یعنی میشه؟؟سال پیشم اینطوربودبرای ای یوای امیدداشتم نشد,بعدالان این هفته هم دارم کاش اینباربشه.

عزیزدلی ممنون ازلطفت خانومی کردی.برای خودت وکوچولوت صلوات فرستادم

یعنی روده هامه؟سمت چپ شکممه حتی بخوابم اذیتم انگار یه حسی میگه نخواب سفت میشه

حرکت جنین درهرحال نیسست

اگه جسمی اذیت میشی باید ببینی دلیلش چیه

ولی فقط حس میکنی از نظر روحی بهش فکر نکن

الان هفته 7 اینقدر کوچیک هست که هیچی نمیشه فهمید

2731
عزیزم منم دو سال و نیم منتظر بودم ماهی که بیخیال شدم باردار شدم،توکلت به خدا باشه

ای جان پس توالان حسابی قدرکوچولوتومیدونیا,منم بیخیالم الان فقط گفتم نشه هرچی مصلحته دبگه درمانوقطع کنم بسه هی هرماه کلی دارو امپول و. ..

سلام ب همه بچه ها کی سابقه سقط داشته با قرص میشه راهنماییم کنید ماه گذشته قرص گرفتم استفاده کردم فقط ...

عزیزم سیاه دونه هم خوبه بخوری و تحرک داشته باشی من سقط که داشتم خوردم تا افتاد

نه نبض ناف نبود جالبه دکتر تعجب کرد گفت دقیقا همونجاییه که جنین توشه عجیب بود واسم خلاصه مهم سالم بو ...

ب هرحال نبض بچه نبوده.ان‌ شاالله صحیح وسالم دنیا بیاد

تمام هستی ام برای تو دلت فقط براااااای من.... مهرسامم
2738
ای جان پس توالان حسابی قدرکوچولوتومیدونیا,منم بیخیالم الان فقط گفتم نشه هرچی مصلحته دبگه درمانوقطع ک ...

انشاالله که میشه عزیزم توکلت به خدا باشه به همسرت هم ویتامین ای و فولیک اسید بده

2706