2737
2739
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
[QUOTE=110578752]شمابهتری[/QUOTE Az harchi k narahati ishalla doros mishe ghose nakhor ba harfatm k ...

همه چی روبراهه که😁

قصدناراحت کردن نداشتم اماهیچ جای دنیازبان کشورشون روبه انگلیسی نمینویسن دربرابریادگیری مقاومت نکن 

همه چی روبراهه که😁 قصدناراحت کردن نداشتم اماهیچ جای دنیازبان کشورشون روبه انگلیسی نمینویسن دربرابر ...

Azizm mn goshim meno farsi nadare khoshgelm  hata emzamo ba goshie hamsaram  neveshtm.fk konm to dari dar moghabele in fozoli nkoni moghavemat mikoni esrar b fozoli krdn dari nkon eybe avarin 

Alan shoma baes shodi k dge to hich tapiki nazar ndm hata age komaki az dastm bar biad k nakone y va ...

شمامیخوایین اطلاعات ودانسته هایی که داریدروبه بقیه بگیدخب منم الان دقیقاهمینکارروانجام دادم دیگه من استادشمانیستم که پنگلیش نوشتن روبرام توجیه میکنین یاباتوهین وشکلک جواب میدین

زبان یک فهمه دوزبان رسمی کاملامتفاوت نبایدباهم ترکیب بشن همین

2706