2737
2739

والا یه عمر مردم دارن میخورن چیزیشون نشده الانم که اینهمه مریضی اومده بخاطر تراریخته هاست الان بسکویت ها هم تراریخته شدن وگرنه اگر مشکل اضافه وزن نداری بخور

من هر اسمی گذاشتم قبول نشد اسم بیماریه همسرم رو گذاشتم قبول شد برا همین اسمم پسوریازیس هست کاربری قبلیم پناه ۹۵ بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من گاهی از نوشابه به عنوان مایع لوله باز کن استفاده میکنم لامصب خیلی قدرت داره 😁حالا دیگه خوددانی و شکم ارجمندت

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2738

فکر کنم این زیرو کوکاکولا که قند نداره،صفر کالری هم هست!!خدا خیر دنیا و اخرتشون بده که ساختنش

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
از وقتی فهمیدم پهلو زیاد میکنه ازش متنفر شدم سالی یکبار با زور میخورم شوهرم ک ولش کنی صبحونشم نوشابه ...

یعنی پهلو مال نوشابه ست اگه باشه من حاضرم تا اخر عمرم نخورم

میگن دندونارو داغون میکنه من ک روزی یک نوشابه کوکا کولا نخورم شب نمیشه روزم الانم کل دندونام حساس شده نمیتونم چیز شیرین بخورم ب هیچ عنوان و درد هم میکنه دندونام خیلی ناراحتم خیلی چند روزه تو ترکم دوغ میخورم اما عین معتادا دلم فقط نوشابع میخاد 

من زشت کی ام 😀😂
2706