2733
2734
عنوان

اعصابم خرده

| مشاهده متن کامل بحث + 209 بازدید | 38 پست
اقااااااااااااااااااا چییییییییییی شددددددددددد؟ مطلقه ای؟بارداری؟لباس زیر داداشت چی میگه این وسط & ...

از بس تو نت زدم این چیزا رودیدم بهشون فکر میکنم خب.نوشته احتمال انتقال اسپرم از رولباس هست

از بس تو نت زدم این چیزا رودیدم بهشون فکر میکنم خب.نوشته احتمال انتقال اسپرم از رولباس هست

خداااااایا من دیگه هیچی نمیگم 

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

پسر نیست!!!ای کاش بود!!!تاپیک قبلشو ببین    

فك كردم پسره

نميتونم باور كنم  ي دختر با لباس زير شستن نگران حاملگي باشه😂😂😂😂

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن

نه دیگه یکم زیادی از اسپرم توقع داری!اگه واقعا کار دیگه ای نکردی خیالت راحت باشه!لباس زیر برادرتو هم نشور!!!!!!  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  
میگما .قاطی داری .اگه با کسی رابطه داری بگو دیگه این چس بازیا چیه درآوردی .با شستن لباس زیر برادرت ب ...

اینجا که جلو خانوادم نیست شماها همه ناشناسین چرا بایط بیام دروغ بگم فقط مشکلمو گفتم

با شرت داداشت خودارضایی کردی؟؟!!!!!!!

😂😂😂😂😂😃😂😂😂😂

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂

عزیزم اینجا هزاران مادر هست که هر روز التماس دعا دارن واسه باردار شدن .تو نگرانی با شستن شورت داداشت حامله ای .برو جمع کن این چس بازیهات 

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
اگه دختربودی  ترس اینچیزا رو داشتی.فقط همینو بهت میگم

واي😂😂😂😂😂

دخترم ولي ميدونم اسپرم از رو لباس زير پرواز نميكنه برع تو رحم من

تو دختر بودي در مورد بدنت يكم اطلاع داشتي

مخصوصا ي تجربه ازدواجم داري

واي😂😂😂😂😂 دخترم ولي ميدونم اسپرم از رو لباس زير پرواز نميكنه برع تو رحم من تو دختر بودي در مور ...

دروغ میگه لامصب .یا پسره یا با یکی رابطه داشته

اگه دختربودی  ترس اینچیزا رو داشتی.فقط همینو بهت میگم

پسرم و دي ماه  زايمان مبكنم

مرسي ك گفتي

تا امروز فك ميكردم دخترم😂😂😂

2706