2733
2734
عنوان

اعصابم خرده

200 بازدید | 38 پست

سلام دوستان.اعصابم خیلی خرابه.از زمین وزمان برام مشکل میباره.من همیشه پریود که میشدم کلی خون میدیدم.الان متاسفانه نمیدونم ماه قبل کی پریود شدم ولی میدونم الان حدودا ده روزی از وقت پریودم گذشته تو این ماه اخری متاسفانه و بدبختانه یه ده باری خودارضایی داشتم و لباس زیر داداشامم شستم الان پریود نشدم ولی هف هشت روزه لکه بینی دارم لکه های خون سیاه که باعفونت قاطیه‌.وتوشهری هستم که همه همو میشناسن و نمیشه برم ازمایش بدم یاتست بارداری بگیرم چون همه میشناسن همو.دارم دیوونه میشم بنظرشما امکانش هست حامله باشم با این چیزایی که گفتم کلی هم زعفران و رازیانه و ازاین چیزا خوردم که.از بخت بدم چندساله  مطلقه هستم اگه خدای نکرده باردار باشم کی باورش میشه که من رابطه ای نداشتم‌.توروخدا اگه اطلاعاتی تجربه ای دارین بگین.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

الان ميان جواب اينو ميدن شكم نميكنن پسره وبرأي مسخره بازي تاپيك زده

اگه من بودم همش دنبال اين بودن مچمو بگيرن

من نظرمو ميگم لطفا اگه مخالف هستيد ريپلاي نكنيد قرار نيست همه مثل هم فكر كنن
یعنی میخوای بگی چون لباس زیر داداشتو شستی و خودارضایی کردی احتمال بارداری میدی   نکن اینکارو ب ...

خب چی بگم دیگه فقط اینکارای خطرناکیه که کردم گفتم با اینا مگه میشه کحاش عجیبه

الان ميان جواب اينو ميدن شكم نميكنن پسره وبرأي مسخره بازي تاپيك زده اگه من بودم همش دنبال اين بودن ...

پسر نیست!!!ای کاش بود!!!تاپیک قبلشو ببین  

کاربری onyxxx هم من بودم که متاسفانه ترکید  

میگما .قاطی داری .اگه با کسی رابطه داری بگو دیگه این چس بازیا چیه درآوردی .با شستن لباس زیر برادرت باردار شدی .نگی جاییا میزنن تو سرت

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
2706