2733
2734
عنوان

مشکلات من با همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 224 بازدید | 25 پست
چطوری تا ۳ بیدار میمونی واقعا ! بگو خوابم میاد مگه بچه ست 

من ازین مدلا وقتی بیداری بکشم عصبی میشم دیشب بعد فیلم دعوامون شد ساعت 5 صبح خوابیدم الانم رفته به ننش برسه چشم دیدنشو ندارم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

سلام عزیزم....میره خونه مادرش چکار میکنع؟شما هم بعضی شبا باهاش برو؟  بهش اعتماد کامل داری؟  معمولا راجع به چه موضوعاتی باهات حرف میزنه؟ واحتمالا میخواد نبودش رو جبران کنه وانتظار داره ناراحتی وکوتاهی شما رو نداره ومتوجه نیست که راه رو اشتباه میره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

يه جورى بهش بفهمون كه زندگيت قانون داره نميتونه هر جورى خواست برخورد كنه دفعه ى بعد اگه گف فلان ساعت ...

فک کن میخواد سرکارم بیاد دنبالم باید 40 دقیقه کنار خیابون بمونم تا بیاد ترافیک نیستااا کلا دیر بلند میشه از خونه مادرش، منم خودم رفتم خونه اومده بود دیده بود نیستم،چجوری میخواد مادرش و برادرش رو برسونه جایی مث تیر خودشو میرسونه اونجا اما برا من نه

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2728
يه جورى بهش بفهمون كه زندگيت قانون داره نميتونه هر جورى خواست برخورد كنه دفعه ى بعد اگه گف فلان ساعت ...

اره موافقم نظر ایشون خیلی درسته....اوم باید تو رابطه با هرکس خصوصا همسزش حدومرز مشخص کنه جدی باشه..برای زندگی وروابطتون قانون بذار..ممکنه در طول زمان جواب بده

وای خدایا😂😂😂 راس میگی؟ حالا چی میگه؟

چرت و پرت. مسائل کاری و برنامه 20 سال آینده که هیچیش معلوم نیس یه جمله رو شاید 4 بار تکرار کنه باز میپرسه حواست به منه دوباره میگه دوس دارم خودمو بزنم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
اره موافقم نظر ایشون خیلی درسته....اوم باید تو رابطه با هرکس خصوصا همسزش حدومرز مشخص کنه جدی باشه..ب ...

بخوايم به هر ساز مردا برقصيم ديوانه ميشيم، مطمئن باشيد جواب ميده دو بار سه بار ببينن جدى ايم ديگ براى اون حساسيتا احترام قائل ميشن

اره موافقم نظر ایشون خیلی درسته....اوم باید تو رابطه با هرکس خصوصا همسزش حدومرز مشخص کنه جدی باشه..ب ...

انقد این کاراش اذیتم میکنه علاقمو بهش از دست دادم به رابطه.  نیاز دارم ولی فکر میکنم که شوهرم بخواد نیازمو رفع کنه اذیت میشم تو رابطه درد میکشم جدیدا، تو طول روز بغلش نمیکنم بوسش نمیکنم اون منو میبوسه پسش میزنم دست خودم نیس

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2738
برار بره خونه مادرش چدا برات اصلا مهمه  وقتی زیاد حرف میزنه جوابشو سر بالا بده و تو چشماش نگاه ...

این کارا رو انجام میده میاد نزدیک و میگه متوجه حرفم شدی؟ دوباره حرفاشو تکرار میکنه 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
این کارا رو انجام میده میاد نزدیک و میگه متوجه حرفم شدی؟ دوباره حرفاشو تکرار میکنه 

بهش بگو متوجه شدم لطفا تکرار نکن 

به خونه مادرش رفتن هم اصلا حساس نباش ..خوبه باز کمی انرژی اونجا میزاره 

حتما مشاوره برو خیلی ازار دهنده هست 

مخصوصا شاغل هم هستی شب بیداری ادمو خسته میکنه 

شغل خودش چیه ؟ 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
بهش بگو متوجه شدم لطفا تکرار نکن  به خونه مادرش رفتن هم اصلا حساس نباش ..خوبه باز کمی انرژی او ...

شغل خودشم طوریه کارش فشرده اس دیشب به من میگه بیا فیلم ببینیم نخواب یهو وسط فیلم دیدم چشای خودش میره انقد عصبانی شدم ازش بخدا دیگه نمیخوامش ازش سیر شدم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍