2726
عنوان

مشکلات من با همسرم

224 بازدید | 25 پست

بخدا از دستش خسته شدم به قلبم رجوع میکنم می بینم علاقه ای نمونده 

هرروز میره خونه مادرش و چندین ساعت اونجا میمونه دیشب ساعت 9 بهم گف آماده شو از خونه مامانم میام دنبالت بریم بیرون من آماده شدم ساعت 11 اومد بار اولش نیس خیلی منو میکاره، میدونه شبا دوس ندارم تا دیر وقت بیدار باشم ولی نمیزاره بخوابم خییییلی حرف میزنه خیلی طوری که دوس دارم داد بزنم بگم بسه، شبا ساعت 2 یا 3 بزور بهم خوراکی میده بخورم پفک باز میکنه تخمه میشکنه منم باهاش بد برخورد میکنم شاکی میشه تو رو خدا یه چیزی بگید راه حل بدین

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یه حرفی زد چندین بار تکرار میکته روانیم کرده، دیشب میگفتم خوابم میاد. میخوام بخوابم میگه قهوه بخور بیا فیلم ببینیم مگه مریضم خودمو بیدار نگه دارم آخرش دیدم ناراحت شد باهاش تا 3 صبح فیلم دیدم 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍

من و شوهرم بچه هارو میخوابونیم تا ساعت دو باهم بیداریم چه اشکالی داره خب؟

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

مث شوهرمنه البته شوهر من اون موقع مغازشو میبنده و میاد بنظر من اینکه میاد باهات میشینه و صحبت میکنه خیلی بهترازاینه که باز وقتی اومد بره توگوشی یا تلوزیون ببینه هرچقدم دیر باز یه وقتیو براشمام میذاره

وکیل مدافع حقوق زنان👊

يه جورى بهش بفهمون كه زندگيت قانون داره نميتونه هر جورى خواست برخورد كنه دفعه ى بعد اگه گف فلان ساعت اماده باش بگو تا نه و ربع منتظرت ميمونم اينجا نبودى خودم ميرم، ساعت خوابتو مشخص كن بگو ببخشيد نميتونم از اين تايم بيشتر بيدار بمونم چند دفعه كه ببينه جدى هستى شايد خودشو جمع و جور كنه

خونه مادرشم بذار بره چيكارش دارى

یه حرفی زد چندین بار تکرار میکته روانیم کرده، دیشب میگفتم خوابم میاد. میخوام بخوابم میگه قهوه بخور ب ...

چطوری تا ۳ بیدار میمونی واقعا !

بگو خوابم میاد مگه بچه ست 

هر چه تبر زدی مرا زخم نشد جوانه شد 
من و شوهرم بچه هارو میخوابونیم تا ساعت دو باهم بیداریم چه اشکالی داره خب؟

طبیعیه ولی وفتی می بینه خستم و جون ندارم تا 7 شب سرکار بودم و پریودم انقد نباید به پروپام بپیچه آرامش منو بهم بزنه 

هیچ چیز همیشگی نیس 🤍
2706