2733
2739

بعد سفکسیم کهیر زدین بعدش که امپول بتامتازون زدین خارشتون رفت بعدش شکل کهیر هاتون چجوری بود لک قرمز یا برجسته؟ از همه مهم ترررررررر چقدر زمان برد خوب بشین کامل توروقرآن جواب بدین😭

من دیدم حساسبتشو

نهایت ۷ روزه اوکی میشی

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من به فلوکونازول حساسیت دارم،بله کهیر یا تاول بزرگ بزرگ دستم زد،خارش شدید داشت،سرم زدم آمپول زدم،دارو هساسیت نوشت،بعد چند روز تاول خابید،خارشش تموم شد ولی جاش قهوه ای کمرنگ موند و کلا نرفت

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2740
من به فلوکونازول حساسیت دارم،بله کهیر یا تاول بزرگ بزرگ دستم زد،خارش شدید داشت،سرم زدم آمپول زدم،دار ...

مال من مثل لک قرمز هی میاد یه جای بدنم به ۲۰ دقیقه نکشیده پاک میشه یه جا دیگه میزنه شکلشم بیشتر مثل خط های درازه انگار تنتو ناخن کشیده باشی

مال من مثل لک قرمز هی میاد یه جای بدنم به ۲۰ دقیقه نکشیده پاک میشه یه جا دیگه میزنه شکلشم بیشتر مثل ...

حساسیت

اولا قرص و شربت بخور،دوما شیر خوبه

سوما شربت خاکشیر بخور بدنت پاکسازی کنه

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
این نمونه قرمزی سطحی پوست شاید یک هفته وقت ببره.واین که دو داروی فلوکونازول اگر همراه سفیکسیم باشد ب ...

الان دوهفته است دقیق ولی تموم نشده یه سوال یهو میره یا یواش یواش کم میشن؟

2706