2752
2734
عنوان

❤بالاخره وقتِ بهم رسیدن❤

| مشاهده متن کامل بحث + 679 بازدید | 102 پست
ما بعد از ۶ به هم رسیدیم😁که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکل ها تااازه اول راهه عزیزم ان شاالله خوش ...

انشاالله ک همیشه خوشبخت باشین

هرچیزی سختی خودشو داره دیگ

اگه زندگی منه...چرا سرِ تو توشه؟؟😒😒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گف فلانید و به درد هم نمیخورید و یه سری حرفا مسخره اونم مامان باباش خیلی مشاوره رو قبول داشتن دیگه گ ...

چند سال باهم بودید؟

تست هم زدید؟

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍
منم بعد 7 سال اومدن خواستگاریم ولی خانواده اونا یعنی پدرش گفته برید مشاور هر چی اون بگه دعا کنید ا ...

انشاالله ک همچی حل میشه

انشاالله ک همیشه خوشبخت باشین هرچیزی سختی خودشو داره دیگ

زندگی بی رنج و سختی معنی نداره خیلی دقت کن عزیزم هر چی قبل عقد دقت کنی خوبه لازمه بعد از ازدواج دیگه جای کشف ایرادات همسر نیست

گف فلانید و به درد هم نمیخورید و یه سری حرفا مسخره اونم مامان باباش خیلی مشاوره رو قبول داشتن دیگه گ ...

اخه نمیشه رو حرف مشاور زندگی ساخت ک

زندگی بی رنج و سختی معنی نداره خیلی دقت کن عزیزم هر چی قبل عقد دقت کنی خوبه لازمه بعد از ازدواج دیگه ...

مررسی از راهنماییت عزیزم

😢 نگفت چرا نظرش منفیه ؟

نه فقط یکم حرف مفت زد ک چه خبرتونه تو این اوضاع  میخاید ازدواج کنید برید دادگاه هارو ببینید چن نفر دارن جدا میشن خلاصه ترسوندمون یارو خودش روان پریش بود

2706