2733
2734
عنوان

لطفا خانمهای بااحساس تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 115 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم داره تو نمیبینی ... همین قدر که اینقدر دوست نداشته که پات بمونه بزرگترین عیبه ... وقتی نمیخواد ...

اره میفهمم چی میگی

منم همش از خودممیپرسم که چرا اینقدر دوسم نداشت؟

بعدبیخیالش میشم

چند وقته بعددوباره دلتنگش میشم

2728
اره میفهمم چی میگی منم همش از خودممیپرسم که چرا اینقدر دوسم نداشت؟ بعدبیخیالش میشم چند وقته بعددو ...

عزیزم عیب از تو نیست ... یه میلیارد ادم تو کره زمین ممکنه وجود داشته باشن که عاشقت بشن اگه بشناسنت ولی صد میلیون هم ممکنه ازت حتی بدشون هم بیاد ... مشکل تو نیست ... اونم تورو در حد معمولی خوشش میومده

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
اخه عزیزم خیلی دردناکه متاهل باشی وعاشق یکی دیگه باشی کاش ازدواج نمیکردی

نه عاشق نيستم

دوسش داشتم باهمه فرق داشت

ولي هرگز حاضر ب ازدواج بااون نبودم

همون دوران دوستيمون عالييييي بود واقعا عالي

عزیزم عیب از تو نیست ... یه میلیارد ادم تو کره زمین ممکنه وجود داشته باشن که عاشقت بشن اگه بشناسنت و ...

اخه خیلی عجیبه

اون متوجه همه خوبیهای من شد

میگفت تولیاقتت بیشتر از ایناست

میگفت باید ازدواج کنی خوشبخت شی

نه که بامن عمرت هدر بشه

میدونی اصلاقصد ازدواج نداشت

میگفت نمیخوام ازدواج کنم واسه همین باید جداشیم تا تو ازدواج کنی

2740
جدی میگی؟؟؟ چجوری پشتکارداشتی؟ چیکار کردی نظرش عوض شد؟؟

اره واقعا جدی میگم..همسر من نه تنها قصد ازدواج نداشت که حتی فصد دوستی هم نداشت..خودم بهش پیشنهاد دوستی دادم...بعد از یک مدت هم پیشنهاد ازدواج ولی طول کشید تا اوکی داد...والا کار خاصی نکردم فقط خود خود خودم بودم اونم عاشق شد🤣