2737
2734
عنوان

لطفا خانمهای بااحساس تشریف بیارید

| مشاهده متن کامل بحث + 852 بازدید | 115 پست
خواهش میکنم عزيزم.دختر چ خوش خیالی مگه اون خودش تو غار زندگی میکنه که این چیزارو ندونه یا مگه پسر بچ ...

نه اتفاقا از گذشتش هیچی نگفت اصلا از دوست دخترای قبلیش هیچی نگفت

منظورم ازصداقت اینکه بامن صادق بود ونخواست سوئ استفاده کنه

در مورد بیماری هم یه بار حرفش پیش اومد

فکر‌میکرد ک ا ن د و م بزاره دیگه هیچ بیماری نمیگیره درصورتی که اینطوری نیست میگم ای کاش همینو بهش میگفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اتفاقا از گذشتش هیچی نگفت اصلا از دوست دخترای قبلیش هیچی نگفت منظورم ازصداقت اینکه بامن صادق بود ...

تمیم آدم بدی بوده ولی شما هم خیلی بزرگش کردی واسه خودت.امیدوارم هر چی که خیره پیش بیاد واست

تمیم آدم بدی بوده ولی شما هم خیلی بزرگش کردی واسه خودت.امیدوارم هر چی که خیره پیش بیاد واست

ممنون عزیزم

اره خودمم دلم میخواد یه بهتر از اون بیاد تو زندگیم

واسه همینه که از بعد از جدایی تاالان حتی یه پیامم بهش ندادم و مطمئنم از این به بعدم بهش پیام نمیدم

2728
خب پس بخیال شو عزیزم...

اره بهترین راه همینه بی خیالش میشم

ازت خیلی ممنونم که وقت گذاشتی اومدی تایپیکم واز تجربه خودت گفتی 🌷🌷🌷🌷

به نظرم تو شخصیت خیلی قوی و درستی داری 

لایق بهترینایی🌹🌹🌹

از شما هم خیلی ممنونم که وقت گذاشتین وبا حوصله جواب دادین🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌷🌷

اره بهترین راه همینه بی خیالش میشم ازت خیلی ممنونم که وقت گذاشتی اومدی تایپیکم واز تجربه خودت گفتی ...

ممنونم عزیزم..فکر نکن که من همیشه همینطور بودم..یادمه منم توی ۲۱ سالگی همینجوری مثل الان تو شده بودم..برای خودم از طرف یک بت ساخته بودم رابطه ما هم یک هفته بود...و به قول دوستمون چون همه چیز گل و بلبله و ادم اوج احساسه فکر میکنه اون شخص بهترینه...اگر خیلی احساساتی باشب بیشترین ضربه رو خودت میخوری مردها کمتر از ما درگیر حاشیه های احساسی میشن 

ممنونم عزیزم..فکر نکن که من همیشه همینطور بودم..یادمه منم توی ۲۱ سالگی همینجوری مثل الان تو شده بودم ...

اره متاسفانه من دیگه زیادی احساساتی ام ونمیدونم چرا باکسانی اشنا میشم که اصلا احساس ندارن

یاشاید کلا مردها بی احساسن

2740

بعلههه پیدا میشه 

اونم نه توی رمان بلکه رئال

آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ثانیه هایت از نور امید و عشق ، روشن شود ، ابرهای ماتم از آسمان دلت ، کنار بروند و درختانِ لبخند و آرامشت ، بار دیگر ، جوانه بزنند .
آرزو می کنم که دیگر ، هیچ آینه ای چشم های خیس و بغض های عمیق و چانه های لرزانِ تو را نبیند و هیچ پنجره ای شاهدِ دلْ گرفتگیِ روزها و شب های تو نباشد ،
از فرط اشتیاق ، اشک بریزی و از شوقِ داشتنِ کسانی که بیشتر از هرکسی تو را دوست دارند ؛ بخندی و به یُمن حضورشان ، شاد باشی .
آرزو می کنم شب هایت را با لبخند و امید بخوابی و صبح هایت را با انگیزه و عشق ، آغاز کنی و با بهترین حالِ ممکن به استقبالِ بهترین حادثه ها و عزیزترین آدم های زندگی ات بروی .
آرزو می کنم خورشیدِ جهانت را پیدا کنی و ناگهان ، همه چیز ، همانگونه شود ، که تو دوست داری ،
همانگونه که مدتهاست ، آرزویش را داری ...

بعلههه پیدا میشه  اونم نه توی رمان بلکه رئال آرزو می کنم خورشیدِ زندگی ات را پیدا کنی و تمام ...

خیلی ممنون 🌷🌷🌷🌷

امیدوارم برای شماهم بهترینا اتفاق بیفته

خیلی ممنون 🌷🌷🌷🌷 امیدوارم برای شماهم بهترینا اتفاق بیفته

آخرش یک نفر از راه می رسد که بودنش ؛ جبرانِ تمامِ نبودن هاست ،
جبرانِ تمامِ بی انصافی ها و شکستن ها ...
یکی که با جادویِ حضورش ، دنیایِ تو را متحول می کند .
جوری تو را می بیند ، که هیچ کس ندیده ،
جوری تو را می شنود ، که هیچ کس نشِنیده ،
و جوری روحِ خسته ی تو را از عشق و محبت ، اشباع می کند ؛ که با وجود او ، دیگر ، نه آرزویی می مانَد ، برایِ نرسیدن و نه حسرت و اندوهی برای خوردن ...
بعضی آدم ها ، خودِ معجزه اند .
انگار آمده اند تا تو مزه ی خوشبختی را بچشی ،
آمده اند تا دلیلِ آرامش و لبخندِ تو باشند ،
آمده اند که زندگی کنی ...