2733
2739

پدرشوهر مادرشوهرم شهرستان زندگی میکنن یکم به ما دورن همسرم شورشو در آورده مسافرت رفته بودیم دم رفتن زنگشون زد فرداش مامانش و داداشش زنگش زدن پس فرداش باباش کلا هم مسافرت ما سه روز بود اما میگفت کاش به جا اونا من زنگ میزدم من باید بیشتر بزنگم. نمیدونم منظورش از بیشتر چیه خب هر روزشو در ارتباط بودن. 

پریروز زنگ بهشون زد بعد امروزم زد یهنی حتما انگار یه قانونه روزی در میون باید بزنه یا اگه اونا بزنن عذاب وجدان میگیره میگه وظیفه کنه بزنم. 

خوشم نمیاد از این حد وابستگی مسافرت 10 روزه هم که نرفته بودیم هر وقت میریم سه سفر سه روزه تو یه روز باید با همشون بحرفه که اونام هی فوضولی کنن اه

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. و باز هم شکرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
خودت به خانواده ات زنگ نمی‌زنی یعنی؟!

چرا میزنم اما مثلا میشه دو روز نحرفیم اما این انگار مرتب باید در ارتباط باشه و فقطم خودش بزنگه خیلی ازش انتظار میره انگار. 

2740
اینکه خوبه شوهر من هربار ک زنگ میزنه گوشیو بزور ب منم میده😂

اینم بعضی وقتا میده تازگی اینقدر دعواش کردم ول کنم شده. شوهر شما چند وقت یه بار میزنگه؟ 

وا تلفنی حرف زدن چه اشکالی داره خب شوهر من که خانوادش نزدیکن تقریبا هرروز با همشون حرف میزنه و تند تند میریو خونه هاشون منم نزدیک خانوادمم یه روز درمیون میرم خونه بابام اصلا مشکلی نداریم

مادرش روزی ۳ وعده زنگ نزنه امار ثانیه به ثانیه در نیاره میمیره اخه عین اکسیژن میمونه واسش افریته

او اوه چه بد

خوبه شوهرت روزی یه بار زنگ میزنه،شوعر من روزی چهار پنج بار به بهانه های مختلف زنگ میزنه،اونا هم حالیشون نمیشه مثلا یه بعد از ظهر زنگ نزنن،صد بار به شوهرم گفتم به خانواده ت بگو کار ضروری ندارن سه بعدازظهر تو اوج خواب وقتی خسته کوفته از سرکار میایم زنگ نزنن که نمیگه بهشون

ما هر شب شوهرم میزنگه یا اونا میزنگن..مشکلی ندارم..ولی من حرف نمیزنم

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
اینم بعضی وقتا میده تازگی اینقدر دعواش کردم ول کنم شده. شوهر شما چند وقت یه بار میزنگه؟ 

شوهر من ی اصفهان 2روز رفتیم روزی 3بار زنگ میزد جالبش اینکه خانوادش زنگ نمیزنه شوهر من ول کن نیس

2706