2733
2734
عنوان

بیاین بخندیم امشب خوش باشیم😂🤣🤣🤣

| مشاهده متن کامل بحث + 388 بازدید | 41 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو شامپوبدنش واجبی بریز

عجب کلکی😂😂😂😂

بسم الله الرحمن الرحیم وَإِن یَکَادُ الَّذِینَ کَفَرُوا لَیُزْلِقُونَکَ بِأَبْصَارِهِمْ لَمَّا سَمِعُوا الذِّکْرَ وَیَقُولُونَ إِنَّهُ لَمَجْنُونٌ وَمَا هُوَ إِلَّا ذِکْرٌ لِّلْعَالَمِینَ/  مادری دارم لطیفتر از برگ گل🌹، مهربونتر از بارون🌧️، خوبتر از هرچه خوبی تو دنیاست.... 😇تویی که امضامو باز میکنی............. میشه برای سلامتی  هرچه سریعتر مادرم یه صلوات بفرستی؟ ❤️  هروقت فرستادی بگو تا منم برای رسیدن به حاجتت صلوات بفرستم💓/ دنیای من بچه هامن 👧👶 خدایا برام حفظشون کن 🙏🥰🤗
2731

همیشه دلم میخواست تو ی مهمونی خفن ی گوشه بشینم تا ی جنتلمن بیاد دستشو دراز کنه سمتم و به رقص دعوتم کنه ولی متأسفانه نهایت مهمونیامون به این ختم میشه که مردا برن یه اتاق دیگه و منم تو قسمت زنونه حمالی کنم:/

من سوتی کلامی خیلی دارم یه کلمه رو اشتباه میگم امشب به فروشنده کفش میگم قاب کفشا فرق داره یا به مامانم گفتم سوپه که حلیم نداره میخواستم بگم هویج😆

ز همه دست کشیدم که تو باشی همه ام با تو بودن ز همه دست کشیدن دارد

خیلی باحال بود😂😂😂😂😂

اقا یه بار رفته بودم سرخاک پدرم بغل دستش خاک فامیلمون بود تازه بنده خدا فوت شده بود داشتم واسش فاتحه میخوندم اونم چ فاتحه ای دختر عمم دختر عموم هی منو میخندوندن ی دفعه دیدم چند نفر دارن میان سرخاکش منم از خنده قش کرده بودم زشت بود تو صورتشون میخندیدم عزادار بودن منم شالمو سریع کشیدم رو صورتم از خنده مرده بودم یکیشون اومد بغلم کرد گفت گریه نکن دخترم منم شونه هام از خنده زیاد داشت تکون میخورد اون دوتا دختر عمه عمومم بیچاره ها خندشون گرفته بود نمیتونستن بخندن خلاصه تا وقتی اونا برن شال رو صورتم بود یک ساعتی شد اصلا نمیتونستم شالو از صورتم بکشم کنار ضایع میشدم 

2706