2733
2739
عنوان

ماسک های زیبایی

2511 بازدید | 11 پست
ماسک اسفناج: اسفناج را در روغن زیتون بریزید درست به همان صورتی که بورانی درست می کنید بعد این

ماسک را روی صورت پهن کنید.

این ماسک برای پوستهای کدر مفید است و باعث درخشش پوست می شود.

ماسک گیلاس: ماسک زیبایی که از دسته های گیلاسی که هسته آن را گرفته اید می توانید روی وست خود

بگذارید. این ماسک به پوست خود شما نرمی داده و باعث می شود رنگ رخسارتان باز شود.

ماسک هلو: ماسک هلو ماسکی است که روی تمام پوستها می توانید استفاده کنید. هلو را رنده و روی پوست

بگذارید , جند دقیقه صبر کنید و بعد از شستشو نتیجه آن را ببینید.

مسدود کردن منافذ صورت: یک قرص اکسیژنه را در مقداری گلاب حل کنید یک قاشق آرد گندمم را به آن اضافه

کنید و بگذارید برای 10 دقیقه روی پوستتان بماند.

پوستهایی با منافذ زیاد: 7 عدد زرد آلوی رسیده را قطعه قطعه کنید و له کنید. چند قطره روغن بادام روی آن

بچکانید و بگذارید تا برای 20 دقیقه روی پوستتان بماند و بعد آن را با آب نیمه گرم بشویید.

کرم آرایش و زیبایی: کرم مسدود کردن منافذ صورت را روی پوست می مالیم و برای یک ساعت پوست را ماساژ

می دهیم تا خوب روی پوست بخوابد. نیم ساعت صبر کنید و بعد صورت را بشویید.

ماسک لک صورت: ماسک زیبایی گرمک برای باز و شاداب شدن چهره مفید است. این ماسک را روی صورت

بکشید و بگذارید برای 15 دقیقه بماند. این ماسک برای از بین بردن لکه ها و سر سیاه ها نیز مفید است.

ماسک عسل و سرکه: مقداری عسل و سرکه را مخلوط کنید و روی لکه های صورت بمالید, کبودی های زیر

چشم را با این ماسک بر طرف کنید.

ماسک هویچ و سیب: هویچ و سیب را رنده کرده و یک قاشق مربا خوری عسل به آن اضافه کرده و روی

صورتهایی که لک دارد بگذارید و پس از 20 دقیقه با آب ولرم بشویید.

ماسک پوست تیره و آفتاب سوخته: یک هویچ تازه را به قطعات پهن تقسیم کنید و برای نیم ساعت روی پوست

بگذارید در این مدت استراحت کنید و بعد صورت را با آب نیمه گرم بشویید.

ماسک جوش چرکی: برای جوشهای چرکی با قاشقک مخصوص پودر گل ریواس را با یک قاشق ماست مخلوط

کنید . هفته ای سه روز روی پوستتان بمالید.

ماسک جوشهای سر سیاه: ابتدا گل ریواس را با گل بابونه و گل بنفشه می جوشانیم وقتی بخار آن بلند شد

صورت را بخور می دهیم و یک قاشق روغن زیتون و زرده تخم مرغ را که قبلا مخلوط کردیم به صورت ماسک روی

صورت می گذاریم و بعد از شستن ماسک پنبه الکل زده را به صورت می مالیم تا ضدعفونی شود.

ماسک چروک چشم: روغن کرچک را یک شب روی پوست مالیده و تا صبح می گذارین بماند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

برای زیبایی فوری در یک شب مهمانی:
مقداری مخمر آب جو+گلاب+آب لیمورا مخلوط کنید .
این فرمول زیبایی آنی بخشیده برای چند ساعت چروکهارا از بین میبرد . پنبه را به محلول آغشته کرده به پوست صورت بمالید وبگذارید روی صورت خشک شود سپس صورت را با آب ولرم بشویید و آرایش نمایید
2731
سلام خیلی ممنونم لطف کردی
عزیزم یه سوال داشتم
من در حال کم کردن وزن هستم و تا الان حدود شانزده کیلو وزن کم کردم اما تا حالا به اون صورت رگه های لاغر شدن نداشتم و در حال حاضر هم باید پنج کیلو دیگه کم کنم شما چیزی برای پوست بدن مثل شکم یا ران پا یا پشت زانو سراغ دارین که رگه های تیره رنگ رو از بین ببره یا از بوجود اومدنش جلوگیری کنه؟
ممنونم
خدایا بچه هام رو به خودت میسپرم به خوده خوده خودت
رژیم لاغری و ماسکهای مفید برای استفاده در این زمان

ماسک جوانه گندم با ماست

یک قاشق غذاخوری از پودر جوانه گندم را با یک قاشق غذاخوری ماست مخلوط کنید و سپس آن را روی صورت و گردن خود بمالید. پس از 15 دقیقه صورت خود را با آب سرد بشویید.

ماسک ماست

یک لایه ماست چکیده روی صورت بگذارید . پس از 5 دقیقه آنرا با آب بشویید.

ماسک سفیده تخم مرغ

سفیده تخم مرغ را روی صورت گذاشته و منتظر بمانید تا کاملا خشک شود. بعد آن را با آب بشویید.

ماسک هلو

نصف هلو رسیده را له کرده بعد از پوست کندن روی صورت بمالید. 10 دقیقه بعد آنرا بشویید.

ماسک موز

نصف موز رسیده را له کنید، آنرا به صورت بمالید . پس از 5 دقیقه آن را با آب بشویید.
2740
http://www.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=10580

ختممون به این صورت هست که

ختم هر کس مستغل از بقیه است

ختم کل قران که در عرض دو ماه خونده میشه

در ماههای شعبان و رمضان..............هدیه میکنیم به عشق پیغمبر.......حضرت خدیجه

هر روز 10 صفحه از قران...................................قرانی که تو خونه دارین ببینین چند صفحه ست

اکثرا 604 صفحه

اگه بیشتر بود بنویسین بگم چند صفحه در روز میشه

این ختم هدیه به حضرت خدیجه ست

تاریخ شروع ختم

12 تیر ماه

همه افراد ثبت نامی 10 صفحه قران در روز میخونن

که بعد از دو ماه کل قران رو ختم میکنیم

به تعداد افراد ثبت نامی هم ختم خواهیم داشت

با این ختم هم قران رو یک بار میخونیم

که ثواب خوندنش در این دو ماه خیلی بیشتره

دوستانی که باردارند یا بچه شیر میدهند
باعث ارامش بچه و خودتون میشه

حتی اگه تو قراعت ناشی باشین

خیلی وقتتون رو نمیگیره..............فوقش نیم تا یک ساعت

مامانهای مهربون

به همه دعا کنید.........................