2733
2739
عنوان

شوهرم امروز گفت زن داداشمو قد دنیا دوست دارم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2179 بازدید | 86 پست

خب ۱۷ ساله عروسشونه جای خواهرشه ناموسشه مطمئن باش بهش چشم بدی نداره خودشم که گفته تو جای خودتو داری و مدل دوست داشتنتون باهم فرق میکنه بیخودی زندگیتو تلخ نکن

وقتی شغال و لاشخور مشغول رقص و پایکوبین بدون که شیر مرده💔🇮🇷🇮🇷🇮🇷💔
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا 17 ساله عروسشونخ پس زن جوون نیست دیگه حسودی چیو میکنی منظورش این بوده ک عین ی مامان براشون ز ...

ای وای 

من ۳۵ سالمه ۱۵ ساله مزدوجم یعنی زن جوون نیستم 😭

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
چه حرف اشتباهی زده ازهمون اول باعث کینه شده

حالا جالبه انگار جو‌گیر بوده

چون من اصلا میونه خوبی باهاشون ندارم😂😂😂

فقط 17 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
عزیزم بنظر میرسه جاریت سنش خیلی بیشتر از تو همسرت باشه وقتی۱۷ساله عروسشون بوده پس وقتی ازدواج کرده ه ...

با شوهرم همسنن اون خیلی زود ازدواج کرده

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

من ک شوهرم ب جاریم گفته بود اصلن خوشم از ریخت و رفتارت نمیاد در حد خانواده ما نیستی اونم کنههه ول کن نبوده ک ب کل خانواده شوهرم زنگ زده التماس ک بزارین من زن پسرتون شم

خدا عمر مه بسینی بکیتی وه نذر دایَم  
2738

استارتر جاریت با تو چجوری جاری منم ۱۵ سال ازم بزرگتره ولی عفریتست انقدر حسود و عوضیه ولی‌رو شوهرم تسلط داره شوهر من جونشه و اون زمیکه در حالیکه بارها اذیتاشو دیده منم اوایل حرص میخوردم اما دیگه برام مهم نیست با هم محشور شن

الهی به امید تو...

من 30 سال ازدواج کردم برادرشوهرام هم خیلی به ام احترام میذارن به غیر یکیشون که کلا قطع رابطه هستیم همیشه دوتا جاری گوچیکم میگن شوهرامون خیلی تورو دوست دارن همسرشما هم منظوری نداشته فقط بیانش بد بوده زیاد حساس نباش

مامان من برای برادرشوهراش خیلی زحمت کشیده میشه گف در حق شون مادری کرده  مامانم سنی نداره ولی ز ...

اره جاری منم انصافا همه کاری تو خونشون انجام میداده ولی این حرف درست نبود اونم من که حساسم

پس کس و کار نداره خیالت تخته

نه یه مامان عفریته داره.

دوس داشتم جاری داشته باشم..خواهر شوهر همسن خودم داشته باشم.. مث خانواده خودم که زنداداشا و خواهرا همه با هم خوبیم..

زنداداشای من همشون خداروشکر با هم خوبن.

ولی من تو خانواده شوهرم تنهام.. اصلا این مدلی بزرگ نشدم دوس ندارم.

خب اون بنده خدا دیگه حکم مادرشو داشته که اینو گفته  ولی بهش بگو این جملات عاشقانه رو فقط برا م ...

افرین باید مقابل به مثل کرد تا حاشون جا بیاد

2706