2733
2734
عنوان

شوهرم امروز گفت زن داداشمو قد دنیا دوست دارم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 86 پست
گفت مگه تو شوهر خواهراتو دوس نداری گفتم اینجور که تو زنداداشتو دوست داری نه. دیگه هیچی نگفت

پس خداروشکر روحساب چیزی نگفته این حرف.به چشم خواهربرادری دوستش داره

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من زنداداش بزرگمو اندازه مادرمو خواهر بزرگم دوس دارم.. از همینجا هم اعلام میکنم..  قربونت بشم. ...

ان شاءالله در کنار خانوادت شاد باشی دوست عزیز.

واقعا خییییییلی خوشحال میشم یکی اینجور بگه در مورد زنداداشش یا بقیه خونوادش😚

جانا دلم ربوده ای فریبانه !
2728
استارتر جاریت با تو چجوری جاری منم ۱۵ سال ازم بزرگتره ولی عفریتست انقدر حسود و عوضیه ولی‌رو شوهرم تس ...

جاریم حسوده درموردم ولی خداروشکر رو شوهرم اصصصصلا تسلط نداره ولی گاهی حرفایی میزنه که شوهرم خیال میکنه حق با اونه. اتفاقا از شوهرم میترسه

نه یه مامان عفریته داره. دوس داشتم جاری داشته باشم..خواهر شوهر همسن خودم داشته باشم.. مث خانواده خو ...

اگه مامانش عفریته است پس خدارو شکر کن دختر نداره وگرنه میشدن مثل خودش

ان شاءالله در کنار خانوادت شاد باشی دوست عزیز. واقعا خییییییلی خوشحال میشم یکی اینجور بگه در مورد ز ...

فدات عزیزم..

به نظرم سخت نگیر گلم شما فقط یکم حساسی رو همسرت..همین.

کادوتو بهش بده.. باهم خوش باشین انشالله همیشه. 

2738
حرف شنوی از زن داداشش متاسفانه خیلی داره ولی خوشبختانه خیلی نمیبینتش. خونه هامون از هم دوره

دوست من

اصلا جمله ای که همسرتون گفتن حس بدی نمیده

من بیشتر احساس کردم این جمله رو درباره یه خواهر گفته که نسبت بهش حس قدر شناسی داره

اصلا حساس نباش

اسمانِ ابیِ ارامش است
از کران تا بیکرانِ یادِ او
دوست من اصلا جمله ای که همسرتون گفتن حس بدی نمیده من بیشتر احساس کردم این جمله رو درباره یه خواهر ...

اره دقیقا همینه که شما میگین ولی خب من یخرده حساسم