2733
2734
عنوان

شوهرم امروز گفت زن داداشمو قد دنیا دوست دارم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 86 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مردا اکثرشون همینقدر بدبختن.چرا می گم بدبخت چ؟چون اگه به زن داداشاش بگی شوهر من رو چقدر دوست داری بعد کلی فکر می گن اندازه یه برادرشوهر.یعنی کم یا حداثرش متوسط.

حقشونه وقتی مزد دستشونو همینا می گذارن کف دستشون.دیر و زود داره ولی سوخت و سوزنه.

2728

جاری بزرگه منم برا شوهرم وبرادر شوهرام مثل خواهر بزرگشونه خیلی دوستش دارن چه اشکالی داره وقتی میدونی منظوری نداره حساس نشو

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
2740

برادر شوهر منم یه اشتباهی کرده تو‌ خواستگاری گفته باید اول به زنداداشم احترام بذاری بعد به بقیه

الان ده ساله بیخیال من نشده هنوز😂😂😂😂

الان من پامو بندازم رو پام تا ثابت نکنه من ادم بدیم پام رو همه ول نمیکنه😂

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اه متنفرم از جاری . چقد سر جاری با شوهر تا حالا بحثم شده . من بودم اصلا تو کتم نمیرفت همچین حرفی . ح ...

کلا اهل جنگ و خونریزی نیستم ولی اب زیر یجای دیگه تلافیشو سرش درمیارم

جانا دلم ربوده ای فریبانه !

عزیزم آروم باش شاید کاملا بی منظور گفته و فقط خواسته بگه براش قابل احترام هستش.شما هم سر ی فرصت مناسب در کمال آرامش بهش بگو ازش دلگیر شدی.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

غصه نخور شوهر منم زنداداش عزیز شو خیلی دوست داره بااینکه میبینه چه قدر رفتارهای بدی با ما داره خونشونم بریم محلم نمیده بی احترامی میکنه ولی شانسشو باش کلا تو خانواده شوهریش عزیزه 

پرواز کن آنگونه که میخواهی...