2737
2739
عنوان

شوهرم امروز گفت زن داداشمو قد دنیا دوست دارم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 2174 بازدید | 86 پست

اصلا ناراحت نمیشدم ...مامان من وقتی عمو هام بچه بودن..عروس خانوادشون شده ...الان مامانمو واقعا به چشم خواهر بزرگتر میبینن و مامانم عین پسراش دوستشون داره 

واقعا اینچیزا ناراحتی نداره ..بیخود حساس نباشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگفتی منم داداشتو اندازه یا شایدم بیشتراز تو دوست دارم🤪🤪🤪

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
2728

بابا 17 ساله عروسشونخ

پس زن جوون نیست

دیگه حسودی چیو میکنی

منظورش این بوده ک عین ی مامان براشون زحمت کشیده

ولی یبار بکشش کنار بش بگو دوست دارم این حرف خوشگلا فقط واسه خودم باشه

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
من مقابل به مثل ميكنم تا احساسي ك دارم به اونم دست بده  دردشو بفهمه عقلش ميكشه ديگه تكرار نكنه

خدایی خیلی دل و جرات داری،،، من ک شوهرم انقد حساسه نمیشه مقابله به مثل کرد،،شت و پتم میکنه😂

🌹 "رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹    من به دستای خدا خیره شدم معجزه کرد😍😍خدایا شکرت برای این معجزه،،هزاااااار بار شکرت،، بعد از نه سال و پنج ماه انتظار و تلاش ۹۹/۸/۲۴ ازمایش بارداری م مثبت شد،،،۹۹/۹/۱۵رفتم سونوگرافی و به لطف خدا قلب میوه ی دلم تشکیل شده بود،،۹۹/۱۰/۱۷ هم صدای قلبشو شنیدم و با چشمای لبریز از اشک شوق از خدا خواستم که همه ی اونایی که منتظرن این لحظه رو بچشن و این اشک شوقو بریزن،،اینارو نوشتم تا اونایی که عین خودم منتظرن،،امضامو بخونن و امیدوار بشن به ادامه ی مسیر،،به مسیری ک سخته ولی وقتی صدای قلب بچتو میشنوی تمام اون سختیا رنگ میبازن،،،محتاج دعاتون هستم و دعاگوی همه منتظرا،،خدایا بازم شکرت به عدد تپش های قلبم شکرررررررر،،رب هب لنا من لدنک ذریة طیبة انک سمیع الدعاء،،اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

مطمئنا که منظوری نداشته ولی خب قطعا هم میدونه خانم ها خیلی حساسن نباید اینجوری میگفت میتونست بهتر منظورشو برسونه 

منم بودم حتما واکنش نشون میدادم 😒

خدایا شکرت 🌷
2740

بابا اين چه حرفيه اخه ميزني تو اون بنده خدا پيرش خونه ي پدرشوهرت اينا بالا اومده تو عالم خواهر برادري اينو گفته منم عروس بزرگم مادرشوهرم موهامو سفيد كرد انقدر دقم داد پدرشوهرم به سرم قسم ميخوره هميشه 

شوهرت تورودوست نداره عاشقته عاشق ميفهمي محبتش به تو حد واندازه نداره منظورش اين بودكه براي جاريت احترامه زيادي قائله

عزیزم بنظر میرسه جاریت سنش خیلی بیشتر از تو همسرت باشه وقتی۱۷ساله عروسشون بوده پس وقتی ازدواج کرده همسرت بچه سال بوده بنظرم از حرفش قصدی نداشته اما خب حسادت یه چیز عادیه بین زنا من به مادرشوهرمم حسودیم میشه گاهی😄

چشمات رنگ دنیای منه!💛🧿
خدایی خیلی دل و جرات داری،،، من ک شوهرم انقد حساسه نمیشه مقابله به مثل کرد،،شت و پتم میکنه😂

من به كسي اجازه نميدم شخصيتم و غرورم زير سوال ببره

مجرد بودم بابام و مامانم مراقب رفتارشون بودن از همه همين توقع رو دارم غير اين ببينم تحمل نميكنم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

حرف جالبی نزده میتونست به جاش بگه برام قابل احترامه به خاطر زحماتی که کشیده. دوست داشتن و عشق و این جملات محبت امیز را آدم به نامحرم نمیزنه . شما هم کار خوبی میکنی بزار تنبیه بشه تا از این به بعد قبل از حرف زدنش فکر کنه.

فقط خدا ❤️❤️❤️