2733
2734
عنوان

خانه پدری

319 بازدید | 6 پست

من نمیدونم  ایرانی ها اینجوری ان

وقتی یه فیلم مجوز نداره چرا اکران میشه ؟؟؟

باز یه فیلم خوب اکران شد پایینش کشیدن

همون فیلم ها مثل رحمان 1400 لیاقتشونه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا یه فیلمسازکه جرأت میکنه یه فیلم برضد خشونت علیه زنان میسازه میگن یاباید بعضی صحنه هاش حذف بشه یاازاکران  پایین میکشن

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
2728
خوب اون محتوا نداشت چی بود اخه 

اون که از اول تا آخرش حرفا وحرکات جنسی وسخیف بود اینم سیاسی

زندگی شطرنج دنیا و دل است.. قصه ی پر رنج صدها مشکل است.. شاه دل کیش هوسها می شود.. پای اسب آرزوها در گل است.. فیل بخت ما عجب کج می رود.. در سر ما بس خیالی باطل است.. ما نسنجیده پی فرزین او..غافل از این که حریفی قابل است.. بادل صدیق ما او حیله ها..  دارد و از بازیش دل غافل است.. مهره های عمر من نیمش برفت..  مهره های او تمامش کامل است....‌‌
اخه میگن صحنه های خشن داره من که ندیدم ولی اگه اینجوریه که نباید از اول میزاشتن اکران بشه

خوب داشته باشه

رده بندی سنی کردن

چطور توی تی وی سریال تاریخی مثل مختار این همه صحنه ها ی خشونت ایراد نداره

حقیقت باید گفته بشه 

تا کی تبعیض!!!!