2737
2739
عنوان

فروشنده خطرناک مترو

212 بازدید | 12 پست

باز من یه اشتباهی کردم سوار مترو شدم

این فروشنده های مترو فکر کنم فقط منو هدف گیری میکنن از همون اول خط که سوار میشم میان رو سر من حرف میزنن و هی تنه میزنن

خانمه داشت چاقو میفروخت انقد استرس گرفتم که مترو ترمزی چیزی کنه یکی رو نصف کنه با چاقوهاش

خیلی خطرناکه چاقو دیگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه بار با دوستم بودیم یه خانومه کرم میفروخت.رو دست دوستم امتخان کرد خدایش خیلی پوشانندگی داشت چند نفرم خریدن  بعد یه مدت دست دوستم تاول زد حاش افتضاح موند. و مجبور به لیزر و .... شد ...از اون وصت هیچی ازشون نمیخرم

2731

جمع نمیکنن اینارو خدایی 

سوا از این خطر هاش صداشون رو مخ مسافراس... . 

فک کن خسته یکی میاد با صدای بلند فلان چیزو دارم اینو دارم 

هر چی ام دارن بنجل تر از بنجل

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
جمع نمیکنن اینارو خدایی  سوا از این خطر هاش صداشون رو مخ مسافراس... .  فک کن خسته یکی می ...

اصلا جدیدا خیلی تعدادشون زیاد شده

مثلا تو هر واگن حداقل ۱۰تا هستن

متکدی هم زیاد شده 

یه سری بچه هم هستن میوفتن رو پای آدم برای گدایی 

2740
یه بار با دوستم بودیم یه خانومه کرم میفروخت.رو دست دوستم امتخان کرد خدایش خیلی پوشانندگی داشت چند نف ...

اتفاقا منم ی بار آدامس خریدم تو راه دانشگاه بعد از تموم شدن بسته آدامس یکی از دندونام ب شدت خراب شد و شکست وقتی از دندون پزشک پرسیدم گفت اینا ک تو مترو هس تاریخ مصرف گذشتس تااازه قندش هم برای دندون ضرر داره باعث خرابی میشه

فروش ماریانا جهت درمان عفونت زنان تنگی واژن و افزایش میل جنسی و روغن خراطین اصل برای حجم دهندگی عضلات صورت و بدن... 🌹🌹🌹
اصلا جدیدا خیلی تعدادشون زیاد شده مثلا تو هر واگن حداقل ۱۰تا هستن متکدی هم زیاد شده  یه سری ...

من ک ی قرون ب گدا جماعت پول نمیدم تازه سمتم بیان خیلی عصبانی رفتار میکنم ک کار ب کارم نداشته باشن 

چندشم میشه ازشون هی میگن خاله تروخدا خاله تروخدا پول بده دلم میخواد بزنم تو دهنشون دندوناشون خرد شه

من ک ی قرون ب گدا جماعت پول نمیدم تازه سمتم بیان خیلی عصبانی رفتار میکنم ک کار ب کارم نداشته باشن&nb ...

یه نفر هست هی میگه پسرم سرطان داره پول ندارم براش ماهیچه بخرم

من میدونم شاید راست نگه ها ولی انقد دلم میسوزه هرچی پول نقد دارم میدم بهش🤦🏻‍♀️

یه نفر هست هی میگه پسرم سرطان داره پول ندارم براش ماهیچه بخرم من میدونم شاید راست نگه ها ولی انقد د ...

اوووووف🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

ببین اینا وضع مالی‌شون از ما بهتره دلت ب حال خودت بسوزه