2737
2739
عنوان

خوردن مرغ. از عوارضش خبر دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هیچی زیادش خوب نیست . همه چی این روزا هورمونی شده .برنج روچی خبرداری هندی پاکستانیه چیه اصلا؟؟ همه ...

اخ ک من سر سویق چقدر حرص میخورم خداییش هر چی رو خودتون میخورید بخورید اما ب بچه هاتون ندین بابا محصولاتی ک علامت استاندارد داره و کلی ب قول خودشون روش نظارت هست کلی اما و اگر از توش درمیاد چ برسه ب این محصولات ک خیلی ریسکیه معلوم نیست تو چ وضعیتی و با چ بهداشتی و موادی تهیه شده نکنید باباجان اه مرسی

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

خدا عقل و اختیار بده به اون ادم های مشنگی که اینا رو باور میکنن حالا اونایی که این اراجیف و میبافن هیچی اونا قابل شفا نیستن 

نگران نباشین غرب اینقد بیکار و کوته فکر نیست که بخاد وقتش و برای عده قرن ماست خشک تلف کنه که بی غیرتشون کنه 😂 الشفا جمیعا

من نصفشو خوندم انقدر خندیدم که نگو روحم شاد شد بخدا هرکی اینو نوشته گند زده به علم ژنتیک دستش درد نکنه واقعا.نمیدونستم از ژن های یه حیوون میشه برداشت زد به یه حیوون دیگه و کلا همه چیشو تغییر داد😅😅😅.اینا رو نه بخون نه باور کن همینو میتونم بگم فقط 

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
2740

چند روز پیش دکتر تو تی وی می گفت 

ب مرغ هورمون نمیزنن ، اونی که بهش میدن انتی بیوتیک هست که تو ابشون قاطی میشه 

و خوردن بال و گردن مرغ اشکال نداره 

ولی بیشترین انتی تو جگرش میره و اب مرغ، موقع پختنش

بهترین ادمهای زندگی همانهای هستند که وقتی کنارشان میشینی چایی ات سرد میشود و دلت گرم ...   
اخ ک من سر سویق چقدر حرص میخورم خداییش هر چی رو خودتون میخورید بخورید اما ب بچه هاتون ندین بابا محصو ...

واقعا دلم ‌رفت ازاین همه بی رحمی 

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره

خدایا به خاطر تو سکوت میکنم  

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
فایده اش چیه  از لحاظ طعم و مزه فرقی داره  بهتر از مرغه؟

اووو خیلیی فوایدش زیاده کلی پروتئین و ... داره 

خیلیم خوشمزس اونقد فرقیم طعمش با مرغ نداره!ولی بازم مشخصه دیگع خوشمزس!👌🏻

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍