2733
2734
عنوان

خوردن مرغ. از عوارضش خبر دارین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1593 بازدید | 56 پست
من نصفشو خوندم انقدر خندیدم که نگو روحم شاد شد بخدا هرکی اینو نوشته گند زده به علم ژنتیک دستش درد نک ...

این ژن ها ب حتی واکسن هم میتونه داخل بشه

برو ب جای خندیدن چندتا مقاله بخون

و خداوند سر را آفرید، تا روی گردن باشد... نه در زندگی مردم... 
هیچی زیادش خوب نیست . همه چی این روزا هورمونی شده .برنج روچی خبرداری هندی پاکستانیه چیه اصلا؟؟ همه ...

سویق رو بهتره تو خونه درست کرد یا جای مطمئن

اما همین دکترا هم الکی اینازو میگن چون طب سنتی داره رواج بیشتری پیدا میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این ژن ها ب حتی واکسن هم میتونه داخل بشه برو ب جای خندیدن چندتا مقاله بخون

ببخشید خانوم دکتر شرمنده توی درسایی که ما چند سال خوندیم این چیزا نیومده بوده نمیدونستم مرغا با چراغ خاموش روشن کردن میفهمن که باید لالا کنن.شما میتونی به این مزخرفات گوش کنی و عمل کنی بهشون اما نمیتونی بگی بقیه هم باید قبولش کنن پس خواهشا علم رو با این چرت و پرتا زیر سوال نبرین مرسی

کاش یه روز بفهمم...من نتونستم یا واقعا نمیشد🔒
2728
استارتر جان دستت درد نکنه شما قطعا هدفت اطلاع رسانی بود اما واقعا چی بخوریم دیگه؟ خدا لعنتشون کنه ...

منم چون مرغ دوست داشتم این تاپیکو زدم و قصد واقعا تحقیق در موردش یود ک ببینم درسته یا ن

سویق رو بهتره تو خونه درست کرد یا جای مطمئن اما همین دکترا هم الکی اینازو میگن چون طب سنتی داره روا ...

نه خوددکتر طب سنتی روقبول داشت موضوعشم همین بودمیگفت خودتون درست کنید ب تبلیغ اینترنتی اعتمادنکنید وینامجوز ورزارت بهداشت ندارن سویق اگه چاق کننده باشه توش دارو ریختن واینا قبول داشت ک سویق مفیده برای بچه اما میگفت ترجیحا خودتون درست کنید حتاطرز تهیشم گفت

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2738
ببخشید خانوم دکتر شرمنده توی درسایی که ما چند سال خوندیم این چیزا نیومده بوده نمیدونستم مرغا با چراغ ...

شما هم عصبانیت خودتونو کنترل کنین. و اخلاقای خوبتون رو برای خودتون نگه دارین. مرسی اه

نه خوددکتر طب سنتی روقبول داشت موضوعشم همین بودمیگفت خودتون درست کنید ب تبلیغ اینترنتی اعتمادنکنید و ...

درسته. منم برای پسرم تو خونه درست میکنم. اتفاقا راحت هم هست

اونو نمیدونم ولی این متن احمقانه توش نوشته ژن خوک میزنن به مرغ 

بهرحال تا نباشد چیزکی.... 

گند این کارای وزارت بهداشت بعدا درمیاد

بیچاره بچه هامون

الان دور و اطراف خودمونو ک میبینیم همه صورتا کک و مک و لکه، همه بچه ها بی قرار... اینا همه از تغذیه است