2726
عنوان

خوردن مرغ. از عوارضش خبر دارین؟

1582 بازدید | 56 پست

یکی از کاربرای عزیز راجب مرغ خوردن ی مطالبی گفت خیلی برام عجیب بود تا حدودی با بعضی جاهاش موافق بودم میخوام نظر شما رو بپرسم چون من مرغ خیلی دوست دارم برا همین پیگیر عوارضشم اسکرین  مطالب کاربر عزیز رو هم می ذارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😂😂😂😂😂😂😂 بعضیا انگار تو چتی مینویسن اینا رو 

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
2728

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤

من خودم عاااشق مرغم ولی شترمرغو جایگزین کردیم خیلیییی عالیهههه👌🏻😍

پرواز را به خاطر بسپار ، پرنده مردنیست…✨.                                            •دُختِ پَروانهِ🦋                                                       •اُردیبهشتی🌿                                                                              •مُتاهِل💍                                                                          

هیچی زیادش خوب نیست . همه چی این روزا هورمونی شده .برنج روچی خبرداری هندی پاکستانیه چیه اصلا؟؟

همه اینا به کنار امروز پیج ی خانم دکترکودکان مطلب گذاشته بود واقعا من موندم از فروشنده های سویق که حتا بی انصافی تاجایی ک ب بچه هم ظلم میکنن اخه .

توسویق که برای تقویتی بچه توغذابریزی ک دراصل بایدحبوبات و گاها بعضی سبزی ها بخاطر تپل شدن واشتهااور شدن خانم دکترمیگفت توش دگزامتازون چند مرورد داروننام برد که بگن سویقشون خوب بوده وبچهمون خوب وزن گرفت باهاش دیگه عوارض داروها برای بزرگترهام زیاده چ برسه به بچه

سویندم به سوری گلاله سوره هر وخت له لامی خم له من دوره
2706