2752
2734
عنوان

یه بارم اینجا بمون

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 36 پست
تو کل فامیل ما فقط یکی هرروز خونه مامانشه. واقعا معروف شده اصلا!! مخصوصا اینکه باهات سردن هفته ای ...

داداشم از حرکتش بیشتر ناراحت شدم موقع فیلم دیدن بچمو بغل کرد درواقع پرت کرد بیرون پسرمم زار زار گریه کرد نکرد درو باز گنه دلداریش بده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

داداشم از حرکتش بیشتر ناراحت شدم موقع فیلم دیدن بچمو بغل کرد درواقع پرت کرد بیرون پسرمم زار زار گریه ...

داداشت حریم شخصیشو میخواسته و حوصله نداشته

کارشو توجیه نمیکنم ولی بهش حق بده شاید حوصله بچه رو نداره

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
برو خونه همسایه برو خونه ابجی داداش عمو دایی خاله هرجا برو جز اونجا

اگه سانس منه اونام پشتم حرف میزنن اطرافیانم سردن تا من صدام در نیاد هیچ کدوم سراغمو نمیگیرن

داداشت حریم شخصیشو میخواسته و حوصله نداشته کارشو توجیه نمیکنم ولی بهش حق بده شاید حوصله بچه رو ندار ...

اره میدونم کاش مثلا با زبون نرم از من میخاست بچمو ببرم بیرون نه با این حرکتش