2733
2734
عنوان

یه بارم اینجا بمون

| مشاهده متن کامل بحث + 173 بازدید | 36 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخاطر بچم میرم گناه داره همش تنهاس

ببرش مهد کودک

کلاس خلاقیتی

پارکی جایی

واقعا حتی پاره تن ادم هم هرروز بیاد خسته کنندس

دو سه روز یبار

هفته ای دوبار

منطقیه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
ببرش مهد کودک کلاس خلاقیتی پارکی جایی واقعا حتی پاره تن ادم هم هرروز بیاد خسته کنندس دو سه روز ی ...

اخه هنوز دوسالشم نشده ساعتی خانه بازی میبرم ولی خب بهرحال باید بین بقیه ام باشه

اخه هنوز دوسالشم نشده ساعتی خانه بازی میبرم ولی خب بهرحال باید بین بقیه ام باشه

ولی بازم دلیل نداره هرروز بری

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

عزیزم حق داری ناراحت شی نخوای بری 

ولی اونجوری خودتو بچه ت خیلی تنها میشین 

پس بهتره که بفکرت خودتون باشین برو حساس نشو محل نده فقط برو که بچت اجتماعی بار بیاد 

تمام نا تمام من
با تو تمام می شوم ..
مگه چی گف

میگفت چرا همش اینجایین

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
عزیزم حق داری ناراحت شی نخوای بری  ولی اونجوری خودتو بچه ت خیلی تنها میشین  پس بهتره که ...

اخهداداشم داشت فیلم نگا میکرد بچمو از اتاق گذاشت بیرون درم روش بست بچمم گریه کرد

واقعا اینجوری فکرمیکنی اخه خیلی از دوستام اینکارو میکنن

تو کل فامیل ما فقط یکی هرروز خونه مامانشه.

واقعا معروف شده اصلا!!

مخصوصا اینکه باهات سردن

هفته ای دو سه بار نهایت بیشتر نرو بنظر من