2733
2734

از سه چهار ماهگی ورم دارم ، نمک هم نمیخورم مگه اینکه مهمونی برم، اما الان یه هفتس خیلی شدید شده دیگه انگشتمو فشار میدم رو پام جاش میمونه😭😭

دیروز آز دفع پروتئین دادم منفی بود خداررو شکر 

چیکار کنم؟ کی مثل من بود؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من اون دوران ۴۰ کیلو رفتم بالا . نمک میخوردم. ولی غذا زیا د نمیخوردم. 

ماشالله فک کردم من رکورد دارم، اومدی پایین؟ ورم داشتی؟

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!
2740
منم خیلییییی ورم دااارم ولی من ماه اخرم واسه شما خیلی زوده به دکترت حتما بگو بهت راحل میده

منم ماه آخرم عزیزم دوروزم جلوترم از شما

چیزی نیست نترس بعد از زایمان خوب میشی

قبل زایمانش سختمه، خیلی درد میکنه پاهام، میترسم نتونم زایمان کنم

منم ماه آخرم عزیزم دوروزم جلوترم از شما

اها راس میگی تیکرتو اصلا نگاه کردم

منم ورمم زیادع و دکترم بهم دو روز استراحت مطلق به پهلوی چپ داده و گفته فقط بایذ کباب بخورم اونم ن کبابه بیرونی

حس میکنم ورمم یکم خوابیده

💎هیچ چیز از هیچکس بعید نیست💎
ماشالله فک کردم من رکورد دارم، اومدی پایین؟ ورم داشتی؟

تو هفته اول ۱۳ کیلو اومدم پایین. تا بچه به دنیا بیاد انگار پنچر شدی. فیییییس بادت میخوابه .تو یک هفته اول و بعد به مرور

پاهاتو موقع خواب بالا بذار،. آب زیاد بخور نمک ها رو دفع میکنه 

بالش میذارم زیر پام الان دو ماهه، اما خب بعد اینکه خوابم میبره میزنم میره اونور😑