2737
2734
عنوان

تا بحال شده، از غذایی حالتون بهم بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 36 پست

وای منم سربارداریم اینجوری بودم از اسم مرغم حالم بد میشد میگفتم تا اخررر عمرم لب ب مرغ نمیرنم ولی بعدش خوب شدم‌ 

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دقیقا، منم همینطور، دو سه هفته پیش، دو سه روز پشت سر هم مرغ خوردم، واسه همین حس میکنم، حالم بد میشه ...

یمدت دیگه مرغ نخور تا شاید میلت بهش برگرده. وگرنه تا اخر از مرغ بدت میادا😁

وای منم سربارداریم اینجوری بودم از اسم مرغم حالم بد میشد میگفتم تا اخررر عمرم لب ب مرغ نمیرنم ولی بع ...

خدا کنه منم خوب شم ، اونروز جایی دعوت بودم، با کمال پر رویی به میزبان گفتم ببخشید میشه مرغ درست نکنید؟😟🤐

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
2728
خدا کنه منم خوب شم ، اونروز جایی دعوت بودم، با کمال پر رویی به میزبان گفتم ببخشید میشه مرغ درست نکنی ...

خخخخ منم دوست شوهرم دعوت کرد زرشک پلو با مرغ داشتن😷😷😷😷🤢🤢گفتم من نمیتونم مرغ بخورم طفلی برام ی چی دیگ درست کرد

دوست عزیز برای حاجتم صلوات میفرستی😍پسر یکی یدونه ی من حضرت زینب نگهدارت👪بعد از دوسال کاربریم برگشت 😍😍😍😍الان دیگه دوتا پسر خوشگل وشیطون دارم ..خدای مهربونم خودت مواظب بچه هام و همسرم باش🙏🙏🙏هرکی امضامومیخونه اگه دلش خواست برام دعا کنه گرفتاریام حل بشه لایک‌کنه منم صلوات می‌فرستم براش ..من ب دعای نی نی سایت اعتقاد دارم 😘

من عاشق مرغم از بچگی وقتی حامله شده بودم هنوز خودم خبر نداشتم یهو تو خونه دیدم بوی مرغ میاد تینقد بالا اوردم

تا اخر بارداریم همینطور بودم یه روز رفنه بودم بیمارستان برا سونو وسط راهرو بیمارستان دیدم داره بوی مرغ میاد چنان تتا اخر راهرو دوییدم که نزدیک بود بخورم زمین چاره ای نداشتم یکم دیر میجنبیدم همون وسط بالا میاوردم قسم خورده بودم دیگه هیچ وقت مرغ نخورم تا اخر عمرم😂

بعد زایمانم از بیمارستان که نرخص شدیم شوهرم گفت مامانم رفته خونمون ناهار درست کرده برامون طفلی مادرشوهرم اومده مرغ درسته کنه دیده چند وعده داریم همونا رو از فریزر ورداشته نمیدونسته مال یکسال پیش بوده😂😂😂😂ولی در کمال تعجب همون مرغ یک سال مونده رو خیلی خوشم اومد و کلی خوردم ازش😁به مامانمو و شوهرم و مادرش نگفتم این مرغ مال کیه مونده وگرنه عمرا دهن میزدن😂😂😂تو هم نگران نباش خوب میشی