2733
2739
عنوان

تا بحال شده، از غذایی حالتون بهم بخوره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 328 بازدید | 36 پست

اره وقتی حامله بودم از میرزاقاسمی و کتلت متنفر شده بودم ولی الان دیگه اینجوری نیستم 

میشه ی صلوات برای پسرم بفرستین ممنون میشم ایشالا خدا حاجت شماهارو هم بده الهی آمین🤲😊😊🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما هم به مرغ؟😵

اره

حتی یه روز دیدم مامانم مرغ خریده اوردم بالا😖😔

دوستای شیرازی گلم روغن نارگیل اصل5تومان،  عنبرنسارای اصل5 عدد 5 تومان و خمیربازی خانگی هر گلوله هزار تومانکامل ارگانیک حتی اگه بچه بخوره هم مشکل نداره دارم. اگه میخوایین پیام بدین با قیمت مناسب😍
2731
ووای نگو من که فکر میکردم تا آهر عمر لب به مرغ نزنم انقدر حالمو بد میکرد. همسایه ها پیپختن من تو وا ...

وای، من مخصوصا از جوجه کباب، اصلا یه حالی میشمااا

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من از اسم اش رشته حالم بد میشد حتی یکی میگفت اش خوردم من چندشم میشد،،،ولی امروز نهار اش رشته داشتیم ،،،البته ماه چهارم به بعد خوب شدم 

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

یه بار تو دانشگاه ناهار بهمون ماکارونی دادن منم گشنم بود همشو خوردم اومدم خونه حالم بد شد مسموم شدم افتاده بودم تو جا،خیلیا با اون غذا مسموم شدن اونروز

یه هفته حالم بد بود، تا دوسال من لب به ماکارونی نزدم اسمشم میومد حالم بد میشد الان میخورم ولی دوس ندارم تو خونه خودمم یه بار فقط درست کردم

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن
2740
من تو بارداریم از سالادشیرازی متتفر شدم. الانم که یسال از زایمانم میگذره بازم بدم میاد.

پس شما خوب نشدی؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
من از اسم اش رشته حالم بد میشد حتی یکی میگفت اش خوردم من چندشم میشد،،،ولی امروز نهار اش رشته داشتیم ...

حالا من فقط دلم میخواد آش بخورم🤭

5 سال پیش حامله شدم از بوی برنج و خورشت کلم که قاطی شده بود حالم به هم خورد الانم اسمش میاد حالم بد میشه بوش هنوز تو دماغمه

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرةالایام                          سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
نه تو اوایل بارداریم خیلی سالادشیرازی خوردم واسه همین دیگه میلم نمیکشه اصلا. ولی قبلا دوس داشتم

دقیقا، منم همینطور، دو سه هفته پیش، دو سه روز پشت سر هم مرغ خوردم، واسه همین حس میکنم، حالم بد میشه ازش

2706