2703
2553

خانوما چند روزیه ، از اسم مرغم حالم بهم میخوره؟ یعنی مربوط به بارداریمه؟

حتی وقتی کسی میگه مرغ خوردمم دلم بهم میخوره؟ همین الانم که دارم مینویسم اینطوری میشم؟ کسی تو بارداری اینطوری شده؟ بعد خوب شدید؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

چه جالب منم اینجور شده بودم😖 بعد درست شدم

دوستای شیرازی گلم روغن نارگیل اصل5تومان،  عنبرنسارای اصل5 عدد 5 تومان و خمیربازی خانگی هر گلوله هزار تومانکامل ارگانیک حتی اگه بچه بخوره هم مشکل نداره دارم. اگه میخوایین پیام بدین با قیمت مناسب😍

دقیقا مثل من

افرادی هستند که مدام به حرف زدن ادامه می دهند بدون آنکه بدانند درباره چه و چرا صحبت می کنند، آنها به حرف زدن ادامه می دهند چون نمی توانند متوقف شوند، اگر از چرندیاتی که از ذهنتان می گذرد اندکی آگاه شوید و بدانید که واقعا چیزی برای گفتن وجود ندارد در سخن گفتن تردید می کنید، درباره سکوت نگران نباشید، به این دلیل نگران سکوت هستید که همه‌ی جامعه در حال حرف زدن هستند و شما هراس دارید، اما اگر درک کنید که سکوت واقعا چیست، چیزی پر ارزش برای گفتن خواهید داشت، اگر در سکوت خود عمیق شوید، کلامتان دیگر کلماتی تو خالی نخواهد بود، بلکه شکوه درونی تان را بیان می کند.@naghmegi
2714

منم اول بارداریم از ته چین حالم بد شد. تا مدتی هم مرغ نمیخوردم. الان خوب شدم اما هنوز از ته چین حالم بهم میخوره

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چه جالب منم اینجور شده بودم😖 بعد درست شدم

شما هم به مرغ؟😵

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜

من از میگو بدم میاد 

یعنی بهش فکر میکنم حالت تهوع میگیرم ناجور 

بچه هم بودم دوست نداشتم هیچوقت بااینکه خودمون بندری هستیم و‌جنوبیا هم خانماشون غذادریایی رو خوب میپزن 

من توی بارداری از چایی متنفر بودم حتی از بوش 

بعدش بهتر شدم اما دیگه هیچوقت مثل سابق نتونستم چایی بخورم الان نهایتا در روز یکی 

از طلا هم بدم می اومد اصلا استفاده نمیکردم الان هم زیاد میلی به طلا ندارم نهایتا حلقه ام 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706