2733
2734
عنوان

چرا همیشه مقصر منم؟

374 بازدید | 6 پست

بچه ها من ادم خیلی شادی بودم خیلی در عرض سه ماه کلی بلا سرم اومد نمیدونم بعضی ها میگن دعا و طلسم برات گرفتن دوستام بی معرفتی و نامردی کردن،جاری م باهام خیلی بد شد من دوسش داشتم اما سر یه جریان الکی برام دردسر درست کرد،دوتا از برادر شوهرام باهام بد شدن دوستای همسرم با من بد شون انگار همه چی مقصر من شناخته شدم بچه ها من حتما خیلی بدم که اینجوریه مامان بزرگمو خیلی دوست داشتم چهار ماه دیگه سالگردشه همیشه میشینم تو خونه گریه میکنم توی اتاق تاریک پسرمم فقط تلویزیون نگاه میکنه با شوهرم همش سر چیزای الکی دعوا داریم دیروز قرص خوردم اما اون اومد نجاتم داد حس میکنم بدترین ادم دنیام 😔مامانم میگه تو بیش از حد ساده ایی زود اعتماد میکنی خیلی دلم شکسته چکار کنم؟

✨ᎠᎾᏁ'Ꮖ  fᎥᏞᏞ  ᎽᎾuᏒ  hᎬᎪᎠ  ᎳᎥᏆh  ᎳᎾᏒᏒᎥᎬs✨

مامانت راست میگه...در ضمن بنظرم آدم بهتره بعد ازدواج روابطشو با دوستاش کم کنه...جاری هم که جزو آدم حساب نمیشه...با شوهرتم بحث نکن....ذهنتو باچیزای مثبت درگیر کن تا اونارو جذب کنی هی منفی تراشی کنی زندگیت جهنم میشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامانت راست میگه...در ضمن بنظرم آدم بهتره بعد ازدواج روابطشو با دوستاش کم کنه...جاری هم که جزو آدم ح ...

شوهرم خیلی رفیق بازه بیشتر دعوا هامون سر همینه هرچی هم میگم میگه شریکامن مجبورم باید باهاشون برم دنبال کار و بارم میره هم میدونم زحمت میکشه اما بیشتر وقتش با اوناست انگار من نیستم 

من نمیتونم ببینم کسی از دستم ناراحته هر روز خودخوری میکنم نمیتونم ببینم کسی اینجوریه باهام خیلی دلم شکسته دوست عزیز 😭😭😭

2728
شوهرم خیلی رفیق بازه بیشتر دعوا هامون سر همینه هرچی هم میگم میگه شریکامن مجبورم باید باهاشون برم دنب ...

درمورد کارای شوهرت نظری ندارم چون نمیشناسم اما در مورد خودت میتونم بگم مگه شما مسئول شادی و غم دیگرونی....شما با نیت قلبی دل کسیو نشکن نمیخواد بفکر این باشی همه رو راضی نگه داری....شما که خدا نیستی!بشین زندگیتو بکن...مگه بقیه از ناراحتی شما ناراحت میشن؟! به والله که اینجوری نیس....

درمورد کارای شوهرت نظری ندارم چون نمیشناسم اما در مورد خودت میتونم بگم مگه شما مسئول شادی و غم دیگرو ...

ممنون عزیزم ♥️♥️♥️