2733
2739
عنوان

بذار فکر کنن کم آوردی

126 بازدید | 9 پست

همه ما تو زندگیامون افرادی رو در کنار خودمون داریم که فکر می کنن باید هر گونه لجبازی کنن تا تو در مقابلشون کم بیاری و بهشون احترام اجباری بذاری. اگر ماهم بخواییم مثل اونا رفتار کنیم دقیقا مثل اونا احمق به نظر می رسیم بعضی وقتا باید رفتارهای لجبازانه این افراد رو نادیده گرفت و نذاریم هیچ چیزی بخصوص رفتار آدمای بی ارزش باعث اختلال تو زندگی روزانه مون بشه. به نظر من هیچ کسی تو دنیا انقدر ارزش نداره که بخوای بخاطرش شادی زندگیتو کم کنی. مهم قلمرو خونوادگیته؛ خودت، همسرت و فرزندان. وقتی با کسی روبرو میشید که میخواد اذیتت کنه بی تفاوت باشید نادیده بگیریدش، اگه حرفی برای گفتن دارید حبسش کنید.بذارید فکر کنه احمقید و حرفی برای گفتن ندارید. شما در واقع با این رفتارتون ثابت می کنید شعورتون بالاتره. بی احترامی دیدید بی احترامی نکنید خیلی متشخص رفتار کنید و ازشون فاصله بگیرید. نظرتون؟

دعا کن. شاید بزرگ ترین دعای تو، کوچک ترین معجزه خداوند باشد...
درسته ولی اگه اون شخص یکی از اعضای خونواده باشه چی؟ مثلا شوهر پدر مادر خواهر برادر...

قلمرو خانوادگی فرق می کنه با اطرافیان. اما در کل به نظر من هرکسی اذیتت کرد اگر بخوای توام مثل خودش رفتار کنی عین خودش احمق به نظر میرسی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای من یه رفیق دارم بیش از حد لجبااااازه 

خیلی رو مخه 

رابطمو نمیشه باهاش کات کنم چون تنها رفیقمه تو دانشگاه 

یه گروه 3 نفره داریم من و اون و اون یکی رفیقمون 

بعد این میخاد فقط حرف خودش و به کرسی بنشونه 

انگار طوری برخورد میکنه ک انگاری اون رئیسه

لجباز و یکدنده اس 

بنظرتون چ جوری بر خورد کنم باهاش

بعدم  فک میکنه اگر جوابشو ندیدی حرفش  درسته

گاهی ندیده اس میگیرم 

گاهی هم تا اخر عین خودش با لجبازی پیش میرم خخخخ

2731
وای من یه رفیق دارم بیش از حد لجبااااازه  خیلی رو مخه  رابطمو نمیشه باهاش کات کنم چون تن ...

به نظر من ارزش ادامه دادن نداره. خیلی لا احترام و نامحسوس ازش فاصله بگیرید. وگرنه یک عمر باید هرچی اون بگه قبول کنید

بستگی به شعور طرف داره اطرافیان من فکر میکنن اگر حواب ندی بی زبونی و حق با خودشونه

میدونم منم تجربه کردم اما فاصله بگیرید اینجوری شعورتونو بیشتر ثابت می کنید

2740
ب جز کات کردن چکار کنم

شما هیچوقت نمیتوتی با اینجور آدمی حرفتو به کرسی بنشونی و لجبازیتون فقط از شما یه آدم... میسازه