2733
2739
چه مامان بزرگ باحالی داری من مامان خودم تا کلاس چهارم بیشتر نخونده اون زمانم اونقد دانشگاه هم وجود ن ...

مامانی من سوم راهنمایی ازدواج کرده دیپلمم گرفته

دیگه مشغول بچه شده نتونسته بره

ولی حافظ خوانی و شاهنامه خوانی و گلستان و بوستان رو  داره

جان اگر جان است... به قربان حسین بن علی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان همه درگیر پولن عزیزم  همسر وپدرشوهرم  چند سال قبل پولی در میاوردن بیا و ببین الان با ...

اره اوضاع خیلی بد شده منم درآمد همسرم خب بد نیست ولی الان با توجه به گرونی ها افتضاح 

متاسفانه خواه و ناخواه رو زندگی مشترک هم تاثیر می ذاره 

پشیمون ک چ عرررض کنم اینه ســـــــگ دلم مرگگگگ میخواد ن زندگییییی بهترین چیزی  خدا میتونه بهم بده مرگه مرگههههه

ایــــی بی وفا یار با دلی غمداری من چه ها ک  کردی ..💔
2731
همسر منم خیلی به خانواده اش علاقه داره ولی به قول خودش طرف ناحق نمی گیره خداشکر...وگرنه که با توجه ب ...

شوهر منم امشب سر اینکه بهش گفتم مامانت چی گفت کلی قیافه گرفت منم از قیافه گرفتن متنفرم عصبی میشم قرار بود بریم بیرون همین که سوار ماشین شدیم بهم میگه کاش یکم احترام بزاری 😐😐😐😐گفتم چی شده مگه؟

میگه اون چه طرز حرف زدنه مامان چی گفت یعنی چی؟میتونستی بهترم بپرسی 🤐🤐🤐🤐گفتم مثلا چجوری گفت هیچی هیچی اره کار تو درست بوده اصن منم پیاده شدم گفتم نمیام هیچی دیگه دعوا راه افتاد الکی الکی 

[QUOTE=110123618]چه مشکلاتی؟[/QUOTE

شوهر من از وقتی نوجوان شده کار میکرده خرج خانوادش میکرده یعنی بانک خانوادش شوهر منه تا پول میخان میان پیشش بخدا ساعت 1شب تو عقد بودیم اومدن گرفتن .

از زندگیمون میزد میداد بهشون بخدا یه سری 20میلیون داد به داداشش دیگه نداد وقتی حامله بودم انقدر دستمون خالی بود یادم نمیره .یه جور وضیفه میدونستن ازش خدا ازشون نگذره  یکی دوبار به خاهرش رو انداخت باکمال پرویی گفت نمیدم گفت وردار شوهرمو یه تومن از برادرشوهرم 2 یا3روز دستم بود بقران 10بار گفت زنش ...باپول شوهرم زندگی میکردن خودشونو میگرفتن منم حرص میخوردم همش بحث داشتیم الان فهمیده شناخته میدونه اشتباه میکرده ...حالا شوهرمن شده بده میگن خودشو میگیره پور ادعاشده ...منم گفتم آره بایدم بگید حالا زرنگ شده چون باج نمیده 

2738
چه کاری بود خودمونو انداختیم وسط هزار جور دغدغه و مسئولیت دوست بودیم حالشو میبردیم مرض داشتیمممم&nbs ...

دلیل من این بود که گفتم ارتباط با نامحرم گناهه ازدواج کنم شرعی باشه خدا هم راضی باشه این شد که خودمو انداختم وسط بدبختی 

[QUOTE=110123618]چه مشکلاتی؟[/QUOTE شوهر من از وقتی نوجوان شده کار میکرده خرج خانوادش میکرده یعنی ب ...

بازم حداروشکر که بالاخره فهمیده اشتباه میکرده بعضی از مردای بیشعور اونقدر نفهمن تا اخر عمر زندگیو زهرمار میکنن برا خانواده خودشون 

شوهر منم امشب سر اینکه بهش گفتم مامانت چی گفت کلی قیافه گرفت منم از قیافه گرفتن متنفرم عصبی میشم قرا ...

عزیزم ما هم از این بحثا زیاد داریم...😅 

هم سر منم توقع داره خیلی به خانواده‌اش احترام بذارم حتی در مقابل بی احترامی ها و توهین های اونا سکوت کنم 

اگر اونا کاری نکردم من باز محبت کنم

وقتی به خودش گلایه کنم گاهی کارمون به دعوا می کشه وگرنه کا نمی گفتم خیلی اذیت شدم به خاطرشون

ولی خب باز به میل همسرم تا الان احترام گذاشتم و هیچی نگفتم اونم هوام داره تا حد امکان ( تا همسرم باشه خانواده اش الان جرات ندارند چیزی بگن ولی یه لحظه چشمش دور ببینندا😅)

چه میشه کرد هیچوقت خانواده اشون که به زن ترجیح نمیدن

ولی می دونی خوبیش این دروغا اونا باور نمی کنه پشتم اجازه نمیده مثل اوایل حرف بزنند چون دیده از ته وجودم به خاطر اون هیچی نمی گم  

دلیل من این بود که گفتم ارتباط با نامحرم گناهه ازدواج کنم شرعی باشه خدا هم راضی باشه این شد که خودمو ...

من که هنوز هیچ توجیهی واسه ازدواج کردنمون پیدا نکردم با همسرم مشکلی ندارمااااا با ذات ازدواج مشکل دارم 

عزیزم ما هم از این بحثا زیاد داریم...😅  هم سر منم توقع داره خیلی به خانواده‌اش احترام بذارم ح ...

وااای خیلی سخته من اصلا نمیتونم تحمل کنم اینهمه تعصب اونارو به رخ من میکشه 😢😢😢 کاش یکی ام تعصب مارو به هیچکس نمیداد 

2706