2733
2739

فردا پس فردا موعد پریودمه امشب مثل یک نخ خون روی پد بهداشتی اومد بنظرتون نمازمومیتونم بخونم یا نه؟؟

خدا ز حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید در دیگری...همه صاحب اولاد بشن صلوات.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میتونی واژنتو چک کنی که خون توش هست یا نه؟

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
میتونی واژنتو چک کنی که خون توش هست یا نه؟

آخه دیروزم ترشح خونی داشتم

پس بخاطر یه خون که مثل یک نخ اومده پریودمحسوب نمیشه ونمازموبخونم

آخه دیروزم ترشح خونی داشتم پس بخاطر یه خون که مثل یک نخ اومده پریودمحسوب نمیشه ونمازموبخونم

ببین ملاک اینکه سه روز باید خون بیاد اینه که تو واژنتو با دستمال چک کنی ببینین خون توش هست یا نه

اگه خون نبود تو مجرای واژن پس پریود نیستی و استحاضه قلیله هستی 

اگه خون بود توش پریود حساب میشی

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
2738
ببین ملاک اینکه سه روز باید خون بیاد اینه که تو واژنتو با دستمال چک کنی ببینین خون توش هست یا نه اگ ...

عزیزم چک کردم تو واژنم خون نبود..غسل نیازه برای خوندن نماز؟

عزیزم چک کردم تو واژنم خون نبود..غسل نیازه برای خوندن نماز؟

نه غسل نمیخواد

لباس زیرت رو عوض کن و وضو بگیر برا نمازت

نه غسل نمیخواد لباس زیرت رو عوض کن و وضو بگیر برا نمازت

مرسی عزیزززم فکرمیکنم شماهم باید شمالی باشی دتری مامان