2737
2734
خخخ اره کلا هرکاری داشته باشم ایشون انجام میده ولی یه بدی داره امپول داشته باشم یه ساعت نمیکشونه😄 ...

ولی من اگ شوهرم دندونپزشک بود عمرا نمیرفتم پیشش اگ اذیت میکردم سرم داد میزد چون رانندگی که میخواد یادم بده اشتباه کنم سرم داد میزنه خخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم من دندون پزشکیا که میرم بنظرم خیلی کثیفن وسایلاشون تو دهن همه میکنن خب این بیماریا رو انتقال نم ...

نمیدونم ولی شوهر من سر بهداشت خیلی خیلی حساسه دستیاراش رو مجبور میکنه همه ی وسایل رو استریل استریل کنن

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2731
امپوله خیلی درد داره؟؟

میگم اونروز دندونپزشکی بودم یه دختر حدود پونزده ساله میخواست دندونشو بکشه یه جیغایی میزد یه صداهایی در میاورد که من این صداها را تو بخش زایمان شنیده بودم فقط😐

بعدش دکترم عصبانی شده بود . منشی عصبانی ... مادرشو صدا کردن رفت تو مادرشم عصبانی ...

ولی من اگ شوهرم دندونپزشک بود عمرا نمیرفتم پیشش اگ اذیت میکردم سرم داد میزد چون رانندگی که میخواد یا ...

خخخ نه شوهر من اینطور نیس اتفاقا خیلی لوسم میکنه خیلی هم نازمو میخره منم تا میتونم براش ناز میکنم

من چون کار شوهرم جوریه ک تا دیر وقت مطبه بعضی روزا که کار خاصی ندارم میرم باشه خلاصه اونجا که میشینم میبینم چقدر با صبر و تحمله وقتی مراجعه کنندش بچه س خودشو میکشه براش

تا میتونه باهاشون شوخی میکنه

حتی گوشیشم میده بچه هایی که بی تابی میکنن با گوشی بازی کنن😍😍😍 

همه ی بازی های سر گوشیش دندون پزشکیه

مثلا بچه میخواد دندونش رو مسواک بزنه شوهرم بهش میگه خب حالا نوبت واقعیه حالا اجازه بده مث این که شما مسواک زدی منم دندوناتون رو مسواک بزنم

ولی کلا شوهرم خیلی با صبر و حوصله اس

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2738
خدا خیرش بده که اینقد ادم خوبیه و با بیمار راه میاد شیراز نیس من برم پیشش؟    

فدات بشم

خخ نه والا

اتفاقا برای تزریق بیحسی محکم دستشو میذاره رو چشای مریض که نتونه چشاش رو باز کنه و امپول رو ببینه

بعدشپ امپول رو از زیر یونیت میده به کمک پرستار

خخخ اره کلا هرکاری داشته باشم ایشون انجام میده ولی یه بدی داره امپول داشته باشم یه ساعت نمیکشونه😄 ...

😁😁

میشه واسه شادی روح پدرم، سلامتی وخوشبختی خانوادم صلوات بفرستین،خیر ببینید الهی😘😘