2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام 

بله من یه وکیل خوب تو کرج سراغ دارم که کارای طلاق خواهرم رو به سرعت تو تهران واسمون انجام داد با هزینه ی مناسب ؛

اسمشون آقای مهران اهتمام هستش شماره تماسشون 09365193689 هستش و فکر کنم شماره دفترشون هم 02634252137 بود .

ایشالا که همه زن و شوهرا بتونن با هم کنار بیان و اصلا کار به وکیل و جدایی نرسه . 

2731

من یدونه سراغ دارم که خیلی خیلی کارش خوبه، قشنگ حال شوهرتو جا میاره بعدم راحت برات طلاقتو میگیره، 

قبلا وکیل دوستم بود، دوستم از شوهرش دیگه حالش بهم میخورد حاضر نبود توی جلسات دادگاه حتی چند دقیقه ببینتش دیگه این وکیله براش می رفت کاراشو انجام میداد بدون اینکه خودش بخواد بره مجبور بشه شوهرشو ببینه. همه حق حقوقشم مثل باقلوا براش گرفت

بعدم خیلی آدم سالم و درستیه و خیلی دلسوز موکل هاشه

اگه دوست داشتی بگو برات شمارشو بگیرم بفرستم

سلام عزیزان 

خانم وکیل الهه چمنی هم کارش خوبه هم منصفه با منکه خیلی راه اومد سر مبلغ خدا خیرش بده خیلی هم پیگیره کارتون سریع راه میفته تو طلاق توافقی 

09128651864

دفترشم سهروردیه 

بله لینک وکیل طلاق در تهران رو براتون میذارم یکی از دوستانم رفته بود که خیلی راضی بود و بدون حضور خودشو همسرش با سرعت کارای طلاق و انجام دادن

https://hekmat.co/وکیل-طلاق-و-خانواده-نیاوران-وکلای-حکمت/