2733
2739

سلام

مامانا شما تو بیمارستان بقیه الله جدیدا زایمان طبیعی کردین یا کسی رو میشناسین که راضی یا ناراضی بوده باشه؟؟؟

رفتار پرسنلش ، ماماها و پرستاراش خوبه؟؟

قیمت هاشو میدونین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
خواهرشوهر من دکتره تو بیمارستان بقیه الله البته زنان زایمان نیست زودتر می پرسیدی سرشب دیدمش می پرسید ...

هر وقت تونستی ممنون میشم ازش به اطلاعاتی بگیری بهم بگی

عزیزم چطور بود؟ راضی بودی از پرسنل؟؟؟ از امکاناتش؟؟

من نمیتونم بگم همه خدمه، پرستارا ، ماماها و دکترهاش عالین، اما میتونم بگم در مجموع رضایت بخشه

بستگی به شانس خودتم داره که زمانی که میری واسه زایمان شیفت چه کسایی باشه 

برات مثال میزنم؛ مثلا پرستاری که اول اومد پیش منو واسم آنژوکت زد بد زده بود و دو روز بعد از زایمانم شروع کرد به کبود شدن از آرنج تا ساق دستم تا دوهفته کبود بود و ورم داشت و درد و اون دو روزم که تو بیمارستان بودم درد میکرد جاش، اما پرستار بعدی کارشد عالی انجام داد ، دکترمم عاااااالی بود ماماهم خیلی خوب بود امکاناتشونم خوبه اکثرا هم مومن و خوش اخلاقن ولی نمیزارن‌کسی بالا سرت بیاد قبل زایمان که درد میکشی(من دیگه خیلی دردام شدید بود بهشون رو زدم مادرمو گداشتن بیاد و موقع معاینه و زایمان میفرستادنش بیرون)

هزینمم کلا ۳۶۰۰ شد

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!
2740
من نمیتونم بگم همه خدمه، پرستارا ، ماماها و دکترهاش عالین، اما میتونم بگم در مجموع رضایت بخشه بستگی ...

هر سوال دیگه ای دارید بپرسید جواب میدم

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

من یکسال و نیم پیش

منم اون زمان بهم نجمیه هم پیشنهاد شد همسایمون اونجا زایمان کرد خیلی راضی بود اما خب میگن اونجا نسبت به بقیه الله شلوغ ترو قدیمی تره 

اما من خودم دلیل انتخابم بین این دو مسیرشون بود، مسیر بقیه الله برام بهتر بود چون تو طرح نبود و راحت میتونستم با ماشین خودم تا دم بیملرستان برم 

ببین جفتشون عالین و تقریبا در یک سطح ، اما خب اگه بتونی هزینه کنی بیمارستان صارم عالیه شنیدم که همسر هم میشه پیشت باشه حین زایمان و اینکه بهترین دکترا و خدمات رو داره خب بیمارستان تخصصی زایمانه ، من یکسال ونیم پیش زنگ زدم هزینه شو پرسیدم گفتن ۶ تومن اما بقیه الله آزاد واسم ۳۶۰۰ افتاد

من یکسال و نیم پیش منم اون زمان بهم نجمیه هم پیشنهاد شد همسایمون اونجا زایمان کرد خیلی راضی بود اما ...

من اول محب کوثر میخواستم برم ولی الان هی دو دل شدم. صارم هم خوبه هم طرف بیمه مون هست.

نجمیه و بقیه الله بدی بزرگشون اینه که همسر رو راه نمیدن تو اتاق 

من اول محب کوثر میخواستم برم ولی الان هی دو دل شدم. صارم هم خوبه هم طرف بیمه مون هست. نجمیه و بقیه ...

من محب کوثر رو نشنیدم راجع بهش

اما اگه بیمه دارید برای صارم، خب چرا همونجا نمیرید؟

2706