2733
2739
عنوان

کانسر تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 8813 بازدید | 108 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم فقط واسه یه کیست ساده نرید زیر تیغ جراحی مگه اینکه نمونه بگیرن بدخیم باشه یا مشکوک به بد خیمی ...

سلام متاستازتون درمان شد؟چون پدر منم متاستاز از تیروئیدش زده ب ریه

2731
سلام متاستازتون درمان شد؟چون پدر منم متاستاز از تیروئیدش زده ب ریه

من چون دارم آی وی اف کنم درمان تیروئیدمو‌ کامل نکردم ولی تحت نظر هستم و چند ماه یه بار آزمایش و سونو‌ میدم ولی خوب تی جی نوسان داره 

کتومی داره.ید درمانی گفتن بعد عمل .چون خیلی بزرگه .حالا اگه کسی پیدا بشه عملش کنه.

برو پیش دکتر شیرزاد نصیری کارش جراحی غدد هستش و معمولا جراحی‌های پیچیده رو انجام میده کارش خوبه 

2740
یکشنبه ازش وقت گرفتم ایشالله ک قبول کنه جراحیش کنه

ایشون اکثرا جراحی پیچیده و سخت انجام میده .فقط بیمارستان شریعتی وقت نگیرید واسه جراحی چون اونجا خودش جراحی نمیکنه فقط بالا سر رزیدنت هست و تو اتاق عمل حضور داره اگه بیمه تکمیلی دارید جایی برید که خودش مستقیما جراحی رو انجام بده 

ایشون اکثرا جراحی پیچیده و سخت انجام میده .فقط بیمارستان شریعتی وقت نگیرید واسه جراحی چون اونجا خودش ...

بیمه تامین اجتماعی هستیم فقط.بیمارستان محب کوثر هم جراحی میکنه ولی فکر کنم نزدیک ۴۰ میلیون در بیاد.

بیمه تامین اجتماعی هستیم فقط.بیمارستان محب کوثر هم جراحی میکنه ولی فکر کنم نزدیک ۴۰ میلیون در بیاد.

نه الان دیگه بیمارستان محل نیست یکی از دوستان گروهمون به تازگی پیش ایشون عمل کردن حول و حوش ۲۰ تومن الان نیکان غرب و لاله هستن قبلاً محل کوثر بود من خودم دو بار اونجا جراحی کردم با ایشون البته جراحی غدد لنفاوی خیلی راضی بودم فقط غذاشون خوب نبود ولی رسیدگی عالی بود 

نه الان دیگه بیمارستان محل نیست یکی از دوستان گروهمون به تازگی پیش ایشون عمل کردن حول و حوش ۲۰ تومن ...

دعا کن دکتر شیرزاد قبول کنه عملش کنه پولش مهم نیست.فردا عصر وقت داریم 

2706