2737
2734
عنوان

کانسر تیروئید

| مشاهده متن کامل بحث + 8813 بازدید | 108 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم از پاسخت، ببخشید کم کاری تیروئید هم داشتید؟

بله من از بچگی مشکل کم کاری تیروئید داشتم .این که خیلی اطلاعات ندارم ایراد از من نیست ایراد از پزشکهامونه که توضیح نمیدن و اطلاعات به مریض نمیدن 

بله من از بچگی مشکل کم کاری تیروئید داشتم .این که خیلی اطلاعات ندارم ایراد از من نیست ایراد از پزشکه ...

بله دقیقا متاسفانه پزشکان ما اطلاعات لازم و به بیمار نمیدن، پسر منم دو سالش هست و مادرزادی کم کاری تیروئید داره و از یکماهگی هر روز قرص تیروئید میخوره، شما از چند سالگی متوجه شدین کم کاری تیروئید دارین؟

2731
بله دقیقا متاسفانه پزشکان ما اطلاعات لازم و به بیمار نمیدن، پسر منم دو سالش هست و مادرزادی کم کاری ت ...

من از نوزادی چون برادرم داشت براش تجربه شده بود از حالتهام فهمیده من 34 ساله دارم قرص میخورم 

من از نوزادی چون برادرم داشت براش تجربه شده بود از حالتهام فهمیده من 34 ساله دارم قرص میخورم 

منم ندول زیاد دارم و بزرگش5میله کلا ولی دکترم اصلا نفرستاد نمونه برداری میگه زیر یه سانت نمیخواد

الان با تجربه ی شما ترسیدم

شما بعد عمل پیگیری نکردید چطو فهمیدید متاستاز کرده?

خواهر شوهرم الان نزدیک دوساله توده داره تو تیروئیدش سه ماه به سه ماه سونو میده و نمونه میگیرن که رشدش و ببینید میگن نمیشه عمل کنه فعلا بنده خدا همش درگیره خیلی اذیت 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
2740
عزیزم فقط واسه یه کیست ساده نرید زیر تیغ جراحی مگه اینکه نمونه بگیرن بدخیم باشه یا مشکوک به بد خیمی ...

متاستاز چیه؟ 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
زندگی بزرگترین شوخیه خداست💚💚💚 که ما زیاد جدیش گرفتیم 💜💜💜
عزیزم فقط واسه یه کیست ساده نرید زیر تیغ جراحی مگه اینکه نمونه بگیرن بدخیم باشه یا مشکوک به بد خیمی ...

دکتر اینقدر بی‌خیال؟!!!!

متاستاز به کجاها داده؟!

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
دکتر اینقدر بی‌خیال؟!!!! متاستاز به کجاها داده؟!

برای من هنوز معلوم نیست و هنوز آزمایشام نوسان داره امیدوارم با داروهای هورمونی که واسه آی وی اف مصرف کردم بدتر نشه اوضاع 

برای من هنوز معلوم نیست و هنوز آزمایشام نوسان داره امیدوارم با داروهای هورمونی که واسه آی وی اف مصرف ...

ایشالا که اصلا معجزه بشه خوب بشی... خدا رو چه دیدی...پاقدم نی‌نی ات خوب بشی

دخترکی شاد در من می‌زیست...که چونان شاپرک، به این‌سو و آن‌سو میپرید...خیال پرواز داشت... و آرزوی پروریدن نسلی...پر از غصه شد...از رویاهایش دست کشید...هنوز پا به سن نگذاشته بود که پیر شد...پولکِ بال‌هایش ریخت... پَرپَر شد...
2706